Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jártál már Rijekába?
döntött kanyarok, durva aszfalt, iszonyat kanyarsebességek és a Zágráb egyenes elött van egy egyhe balos ahol lapon mennek fel kb 150el biztos...aztán hosszú egyenes...
De te elég jártas vagy a 2T motoroknál és nem feltétlen kell hazai szemmel gondolkodni, mert az olaszoknál elég sok okosság van!
De ha kinézel IDM 125re ottis elég brutál dolgok vannak...
Juhász Dávidnak annó Rijekába 186volt a topspeed...azóta találtak még okosságokat (2003)

nemakarlak meggyőzni...
06205140810
felhívsz aztán behozlak...
ki beszél itt gyári áttételről?
vékonylánc aminek tök más a fogszáma, sokkal kisebb áttételmódosítást lehet csinálni vele, persze könnyebben surlódik a lánc,kerék de az élettartama rövidebb!
valaki nemtudja, hogylehet begyujtani az rs-t kulcs nélkül vagy, h az a részt ahova megya kulcs, hogylehet kinyitni?
Pontosabban 6000 ft a teljes hétvégés "vendég" boxbelépő.
Itt írták korábban, hogy az Alpok-Adrián nem engednek be a depoba.
Én is szívesen kimennék. Tudna segíteni valaki, hogy be lehessen jutni?
kinézek asszem :)
A hengeren a gyertya mellett van egy érzékelő arra van rácsúsztatva egy vezeték először azt nézd meg.
hat ha olyan mágneses érzékelő van mint az újon akk lehet h csak szétcsúszott,nekem is szokott
Jah, és az miért lehet, hogy mielőtt elvittem a szervízbe a mocit, akkor nem állítottam semmit, ~1k volt az alapjárat és amikor nagysebességről fékeztem, lefulladt a motor. Elvittem szervízbe a megrendelt cuccokat berakatni, elpanaszoltam ezt a szerelőnek. Ő ment vele, nem tapasztalt ilyet. Akkor érdekes mód 2k volt az alapjárat, nem is állt le. Amikor mentünk túrázni sokszor volt, hogy a meleg motor a megállásnál 4k-n pörgött alapjáraton. Most ismét 1k az alapjárat és megint le-le áll.
Ezenkívűl nem mutatja a víz hőmérsékletét a mutató, valami csatlakozó szétjött, vagy egyértelműen a termosztát baszódott el?
Jah értem, köszi
Sziasztok srácok!
Valakik voltak ma újvároson délután körül fekete 25ös rs újfajta én voltam a gömbölyű rs-el intettem is nekik!
Ja és 2en voltak a motoron.
Akik magukraismernek jelezzék!
:)
Hellótok!
Megtudná nekem vki adni Atta elérhetőségét!? Legjobb lenne telefonos a lieblpeti@freemail.hu-ra

Köszi!
Pedig így volt
hát, 180-190nél mekkora hátszél kell hogy jobban mennyen?
ráért
bocs hogy csak most küldtem.
itt a csomag
kösz szépen
gyári motornál biztos kell a hátszél.
Hát lehet hülyének néztek, de utánaszámoltam:
Gyári áttétellel (17:40) és 150/60-as gumival 180 km/h-nál 12700-at kell forogjon a motor, 194-nél 13700-at.
Lejtő vagy erős hátszél nélkül nehezen jön össze
Ezt te sem hiszed el.
Milyen fordulattal mennek 180 felett?
vegyél fel msn re
"A KIPUFOGÓ KIÖMLŐK POLÍROZÁSA MEGENGEDETT AZ ÜZEMANYAG MARADVÁNYOK
ELTÁVOLÍTÁSÁÉRT. AZ ÖSSZES TÖBBI, BEÖMLŐ ÉS ÁTÖMLŐ CSATORNÁNAK AZ
EREDETINEK KELL LENNIE."
magyarul a hengeren nem csinálhatsz semmit.. megemelni sem lehet? de akkor megint a hengerfejen vagy valamin módosítani kéne..
nincs köszi