Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenki! PÁR HASZNOS INFÓÓÓÓ
Feredo fékbetétek RS be olcson!
99-04 ig régi rs be:
FDB207C211(Pályára)elöre 10ezer hátra tíz ezer
ha egybeveszed19ezer
FDB498ST (FÉL PÁLYA FÉL UTCA)
ELSŐ: 8000Huf
Hátsó:5300 Huf
FDB207P(UTCÁRA) ELSŐ:5500 HÁTSÓ 3800hufff
LEGDRÁGÁBB FEREDO ELÖRE 17000HUFF DE EZ EGY VONATOT IS MEGALLITANA...
LEGOLCSOBB HÁTRA 2500HUFF EZ KB VAROSBA TÖKÉLETES
Diabetikus!
Nem "vitrinbe kell tartani" a gépet meg gyönyörködni benne, hanem motorozni kell vele
ccc-ccccchh
PEdig lehet vele
mégis vannak akik megpróbálják! Pl 250-essel ITT NI: http://sportmotor.hu/motoros_v...

és tényleg nem nektek írtam! nekem is segítenek mindenben a szüleim csak a motorban nem kértem a segítségüket mert a jogsiaimat is ők fizetik! a Teherből is 1000000 a jogsi!

Üdv Ádám

UI Tolna megyében (tamási) még nem eset de most nagyon szar idő van!
Az RSel annyira nem egyszerű egykerekezni sztem :D
Hát itt már esett de most pl elég szép az idő dél felé nézve a másik irány teljesen borult. De majd beszélünk még msn-n
MSN-en megtárgyaljuk!
fosok, hogy esni fog az eső :S
most én tényleg nem kötekedni akarok...én is dolgoztam a motorért,meg kaptam támogatást is,DE mi van akk ha vkinek megveszik a motort?az meg sztem nem egyenes aranyos h ha vkinek meg veszik az 1kerekezik meg stoppiezik eszetlenül,mer azok közt is van olyan akik dolgoznak érte...ha lesz gyerekem es megtehetem majd naná h én is megveszem neki ebbe nem értem mi a probléma,szeresse a motorját azt kész
peace
Én értek mindenkit de ha belegondoltok (nem rátok értve) rengeteg olyan emberke van hogy apuci megveszi a motor és akkor egykerekezni meg stopizni meg gumitégetni (uj gumival) meg ilyeneket csinál, nekem eszembe sem jutna pl az RS-el egykerekezni!

És mindenkitől elnézést kérek a tegnapi trágár beszédemért!

Üdv: Ádám
nekem az agip jobban bejött
nyálazd át még1x amit írtam-..
Sziasztok!Szerintetek melyik a jobb olaj Rs-be?Castrol Power 1 Racing 2t vagy Agip Speed 2t full synthetic?
Nah most hívott a szerelő. A biztosító 172 ezer forintra becsülte fel a motort. Még így is hogy nem a gyári idomszett volt rajta hanem üvegszálas pályacucc. A Szerelő full megcsinálja a motort, egyedül az idomokat fogom én haverral megcsináltatni baráti anyagáron, sőt mondta ha kell még a gyári idomokat is megcsinálja ilyen mostani replikásra airbush-al szóval tavaszal irány a ring megint
Holnap időmérő edzések reggel 8tól ( mi kezdünk )
aztán Vasárnap 8 tól warm up aztán versenyek 10től!
mi 3kor megyünk!

a nézőtérre a belépés ingyenes! ha kinntvagytok és beakartok a boxba jönni csörögjetek!
RsPetya, és a többiek! Ma akkor kimegyünk gyorsulni, ahogy beszéltük?
most lehet oltani, hogy a kereskedelem és az üzlet eleve általában 1:0 oldalú játszma, de szerintem ezt a dolgot is lehet korrektül csinálni, bizonyos szintig.
"és van egy szabály az üzletben:
LÁMÁK MINDIG VOLTAK ÉS LESZNEK IS!"

Komoly üzletember lehetsz, ha az anyagi biztonságod mások átbaszására alapozod. Nem mondom, én is kapok az alkalmon, ha le lehet húzni valami makkfejűt, de (SZVSZ) sokkal kifizetődőbb a korrektség úgy általában az üzleti partnerekkel.
Számolgattam egy picit, hogy eddig átlag mennyit kerestem a nyarakon, alapul vettem azt, mi lett volna ha az egész nyarat végigdolgozom. Na az RS ára 10-13 év nyári melójából ki is jött volna...
Kőművesként havi 50rugót kerestem 2éve, idén nyáron a szakmámban dolgoztam de ingyen. Apu azt mondta inkább kifizeti a munkabérem ha ingyen dolgozok a szakmámban és tanulok vele, minthogy keressek 50rongyot a kőműves melóval. (megjegyzem egyáltalán nem ésszerűtlen).
Egyáltalán nem elképzelhetetlen hogy valaki egy 300rongyos RSt megvesz ilyen olyan ballagási meg nyári meló pénzekből, de egy újat?
Amúgy azt halkan hozzátenném hogy a ballagási pénzek meg ilyenek is csak aládtolt lóvék, lófaszt nem dolgoztál meg értük. Nekem az RSnek az volt a feltétele, hogy rakjak egy középfokút, rakjak 3 emelt érettségit és jussak be az egyetemre a közgázra. Szóval megdolgoztam érte, de közvetve.
Amire én kerestem a lóvét (pl gerincvédő, régi csizma,stb) azokat féltem a legkevésbé :)
"Én különben az átlag fordítottja vagyok, sokkal jobban megbecsülöm azt, amit kapok, mert amit én vettem, azt szétbaszhatom, azért nem basz le, én pénzemen vettem, azt csinálok vele amit akarok. Így neveltek. Amit kapsz, arra vigyázzál, mert nem te dolgoztál meg érte."

Na ezzel teljesen egyetértek, én is pontosan így vagyok ezzel. Szóval nem igazán igaz mindenkire ez az apuci alátolja és szarik bele dolog. Sokkal jobban vigyázok azokra a dolgokra amikért NEM én dolgozok meg.
Én 3 nyarat ledolgoztam az Rs-ért.
Azért mert valaki 17 éves annak lehet jó motorja SAJÁT erőből.
Nekem egy fillért sem adtak motorra.(csak a bukómat vették a szüleim).Jól kell alakítani az üzleteket és lehet AKÁRMILYEN motorod...Pl.:egy szaros robogó(yamaha aerox 50 2001)cseréltem egy 2003-as rs-re.
és van egy szabály az üzletben:
LÁMÁK MINDIG VOLTAK ÉS LESZNEK IS!
minden tiszteletem a tiéd, és azoké, akik saját maguk vették a motort. bevallom őszintén, nekem a seggem alá lett téve, de irígylem azokat, akik azzal büszkélkedhetnek, hogy saját maguk vették. A robogómat én vettem, jó szar is, de legalább én vettem a ballagási pénzemből. bár azért korán sem az a típus vagyok, aki azt mondja, 'apa, te figyzzámá, kéne nekem egy CBR1000RR, de még a héten mer a Lajosnak is lesz".
Én különben az átlag fordítottja vagyok, sokkal jobban megbecsülöm azt, amit kapok, mert amit én vettem, azt szétbaszhatom, azért nem basz le, én pénzemen vettem, azt csinálok vele amit akarok. Így neveltek. Amit kapsz, arra vigyázzál, mert nem te dolgoztál meg érte. És így sokkal lelkiismeretesebben motorozok, nem nyélgázon indulok, nem padlózom le indokolatlanul, nem pörgetem amíg nincs üzemi hőmérsékleten, minőségi olajat teszek bele (Agip Speed).
Robogómat nyúztam ahogy kell, nyélgáz all the time, mezőben kapartatás, farolás, burn out...
szóval az RS szemszögéből jobb így
Adam ezt nem fikázásbol mondtam de azért nem kell leugatni azt aki nem dolgozik meg érte.
Attól h nem dolgozol meg a motrodért nem azt jelenti h nem is szereted. Én suliba járok nincs idom dolgozni de attól h apám vette még ugyanugy szeretem mint ha én megdolgoztam volna érte. Ugy vigyázok rá mint a szemem fényére