Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Italycorse
új gumi eladó.
Nem csodálom, hogy nem tudtad, egy elég ritka darab: Kawasaki zx 400, van belőle vagy 4-5 az országban (jól meg is járta vele tesóm, mert mindent minta alapján tud csak beszerezni hozzá, és leginkább japánból...)
Semi különös nem volt, elmentünk túrázni egyet, tesóm párja lakik Bodrogkeresztúrban, hozzájuk mentünk, meg akkor már átnéztünk Tokajba is :)
nézd fiam: http://www.kepesmotor.hu/april... ez nme a tied volt? csak a plekó nem ződ.
Igen volt veled egy fekete motor, csak nem tudtam milyen.
Mi volt ott?
CSááá

Nah beállítottam ma a láncfeszességet mert 25mm helyett 50-60-at lógott nah de most tuti lett, viszont a hátsó tengely anyája már teljesen szétvan kúrva alig lehet a kulcsal rárepülni. Szóval akinek van jó állapotú az dobja már fel a netre, meg a lengővilla ahol becsatlakozik a vázba onnan is hiányzik az anya.. oda is kéne vagy italmondo-ban lehet kapni nem tudjátok?
kap 1 ovszert hátha 40 éves korában még használja is, Csak 1 gond van. 10 évig szol a szavatossága
(bence)
hozd le madarasra a jolly rezót kell
Lehet én voltam, akkor mentünk Bodrogkeresztúrba.
Ha volt mellette egy fekete ZX kawa, akkor biztosan én :)
Eladó jolly moto rendszer, hengerek, komplett blokk, Váz, futómű, karburátor stb... egy egész motor részletek msn-en.
jólenne nekem is egy
bence neked megvan még az arrow? ha igen külön a dobot nemadod el?
arrow, jolly moto ,gianelli rezó vkinek van eladó sürgősbe?
Jaja az az enyém Telefonon bármikor elérhető vagyok! Vagy msn
szevasztok, valaki arrow dobnak a csőjének az átmérőjét, valamint a cső hosszát megtudná adni? persze a belső perforált csőre gondolok...
TYT nem jössz kunmadarasra? 19-23 sátorozós
Egyébként ilyen fordulatszámmér csigát keresek spirállal együtt ha valaki tud megköszönném ha írna!
Köszi a válaszod! Igen volt már szét szedve, dugó csere meg stb ... de ebből hosszú távon lesz baja a mocinak? Vagy vigyem szerelhöz és megúszom annyival hogy normálisan bele rakja?
Egyébként azon gondolkozok, hogy ismerem valahonnan, nem tudod öccse van, Korsós Tamás?
Na de most mék aludni, mert 6-kor kelnem kell.
Kint leszek szombatig mártélyon, szóval a héten vmikor hazaugrok.

Hát nem leszek márkatárs, futóműben csak az eleje zavar kicsit... De azt hiszem egy ideig meg fogja tenni. :D
Azért majd kerülhetnénk párat. ;)
akkor semmi...
Szeva, matricát (mindenfélét) a www.motormatricak.hu csinál. Sok sikert!
Ja bocs, azt hittem Kókira gondolsz.
Talmácsi Gábornak csak a nevét hallottam haveromtól, de nem ismerősöm. Üdv
jó spanom. Miért?