Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faszt lehetetlen... Kell egy jo melohely meg egy haziorvos aki irja az igazolasokat osztalyfonoknek......
a 8.as ballagási pénzemet tettem hozzá ahhoz amit a nyáron kerestem így lett meg a 400 000 az átiratást faterom fizette az eredetvizsgát én és az olajat is én állom a láncot lánckereket pedig ő de a motort a saját pénzemből vettem meg 2 éve gyüjtöttem rá! most bele lehet szólni hogy nem hiszitek el meg minden de már hidegen hagy én tudom hogy igy van és kész! nem akartam megbántani senkit!

Üdv: Ádám
milyen gumi?
tekérdezted? mert én nem
ilyen narancs-fekete vagymi. meg volt egy oylan amin az alső idom nem volt. az kicsit lasabb volt.
milyen szine volt?
tegnap hringen volt két 25ös.. aztakurva.. 2:11-et ment a jobbik, de 15 fölött kevésszer volt ha nem melegítőkört ment..
szia te vagy vki írja már meg sos be, hogy hanyas főfúvóka van az arrowos gyári rsében plz
Q8 Moto RS Extreme
Papíron a paramétereiben nagyon hasonlít a Motul 710-es olajhoz.
http://www.sint-oil.hu/PDF/mot...
jókvagytok
azta azér ne mondd h 17 évesen megtudtál venni teljesen egyedül 1 motort és teljesen 1edül fent tudod tartani...én is dolgoztam meg dolgozok érte amikor tudok,de kell szülői segítség,ami gondolom neked is megvan,szóval ez a segged alá teszik a motort én meg melozok érte keményen duma kicsit álszent...elhiszem h dolgozol,de az lehetetlen h ne támogassanak
van itthon vagy 20 db biztos mert az R1-re olyan kell és 3000 Ft ért illik megvenni amikor van
ha nem tudod értelmezni amit írtam sajnállak... de amilyen hülye vagy ráteszed a 190es gumit mert alkalmi áron 2000ft-ért találsz
190-es gumit
mért mert elcsúszott vele fater és lement róla a festés? az ütéselnyelő rétegnek semmi baja! száljatok már le rólam senkinek semmi köze ahhoz hogy én hogy élek! VILÁGOS? Bence neked meg ha lesz gyereked akkor mindjárt 1000-es gsxr-t vegyél neki hadd mennyen mertr te olyan példamutató apa leszel! ha esetleg meghal akkor meg majd "hát lehet hogy egy kicsit nagy volt neki" mert megbecsülni ugysem fogja én legalább megbecsülöm! És még annyit hogy 19-es gumit fogok rakni az RS-be és neked semmi közöd nem lesz hozzá
Szia !

Én most vettem (Aprilia Fehérvár) 3800 Ft. (Gyárit 5500 -ért tudtak).
Nem tud valaki olcsón km spirált?
rs 125 2003
Sziasztok,

Bocsi de azért a képen a Bukó is megéri a pénzét......
ha lesz gyereked még enni se adj neki majd csak ha megdolgozott érte
én ezt értem nem is azoknak mondtam akkik dolgoztak érte hanem akiknek a seggük alá dobták a mocit hogy tessék kisfiam!
szerintem rajtad kívül vannak még "páran" itt, akik maguk dolgoznak/dolgoztak a motorjukért részben vagy teljesen.
fórumnak semmi köze senki lelkivilágával csakis a motorokról szól... ruha meg csak a héten lesz eladó
Köszi Ádám! Én értem hogy mi a problémájuk! De nálam ez nem így működik hogy most kell egy gumi akkor gyorsan veszek egyet! nekem arra meg kell keresnem a rávalót mivel a motorba nem kapok pénzt a szüleimtől! Nem is kérem hogy adjanak mert amúgy mindenem megvan amire a motoron kívül szükségem van! És hogy mért nem mostam le az had legyen az én problémám majd a hétvégén lemosom és akkor rakok fel egy képet!

Üdv mindenkinek
gecii hogy itt mi megy uram isten teremtőm látom mindenki rá van szállva Ádámra hagyjátok már azt tesz az rs-be amit jónak lát én sem mondom pl. te rossz ember vagy mert monyuk mit tom én igolt használsz ennyi és hogy 170-es gumival pályázik hát tegye attól még nem kell itt a másikat sértegetni nem láttok be a másik ember életébe hogy meg mossa vagy sem az ő dolga gyerekes dolgok ezek ennyi nagyon szívesen olvasom az építő kritikákat a hozzászolásommal kapcsolatban
U.I: Bence még mindig észben van tartva a ruha mert nagyon kellene de még nem vitte el a srác aki telefonált Szolnokról csak felültetett
meg egész eddig semmi baja nem volt tegnap még Síófokon is voltam vele:)