Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, de ma utközben a keverékállítócsavaron hajtottam kijjebb utána bejjebb de nem változott:S
karbipucolás közben nem tekergettél el vmit?
egy á betű kimaradt:D
én értelek benneteket! Bence ezt a fikázást nem lehetne abbahagyni?
Most nem mondom hogy nincs igazatok de még a cimkén is olasz matrica van! És amugy meg szentem jó olaj és énis 12-ért vettem a fogaskereket a 2 nagyot és 8 volt az olajpumpának a fogaskereke!
eddig 7ezer kilómétert mentem ezzel az olajjal és semmilyen hangja nem változott és baja sem volt egy két karbipucoláson kívül! ja és lenne egy kérdésem is ma jöttem a suliból és elkezdett fulladni visszaengetdem a gázt és 5-10 mp mulva elkezdett menni, elkezdtem húzni neki és megint ezt csinálta mire meguntam már vagy 10.szerre és hazajöttem vele 6.-ban 4e fordulaton de még igyis néha meg meg fulladt ezt mitől csinálhatja? tegnapelőtt pucoltam karbit és elnézésht ha valakit is megbántottam!
Üdv Ádm
nézzed már adamka mitoba af1be meg nsrbe is gyártanak ilyen csoda speciális olajat
Akkor ajánlok figyelmedbe egy gyári service manual elolvasását. Abba megtalálod mi a gyári olaj. Csak mert nem ez a hugylé.

Totál hülyének néznek. Attól még hogy rs van ráirva, kurvára nem abba való, max simson blokkos kertikapába:D

igen, ezek a fogaskerekek szeretnek széttörni, bontottan ezt a 2öt belehet szerezni vagy 4ezerért. És italmondo is 12ért adja az újat.
biztos van olyan is aminek az a neve hogy AF1 :D
"kifejezetten RS-be gyártják"

Nem akarlak elkeseríteni, de attól, hogy a fantázianeve a terméknek "RS" egyáltalán nem kifejezetten RSbe gyártják. Ennyi erővel kifejezetten RS Oktáviába való :))
Ezt a sületlenséget gondolom a balatonboglári aprilia találta ki neked, hogy hülyítsenek :)
Semelyik olajgyártó cégnek nem éri meg kifejezetten egy típusba való olajat gyártani, és egyik jármű sem igényli a saját magának kifejlesztett olajat (sorozatgyártott gépekről van szó). Ez egyszerűen egy 2t olaj és semmi több!
akkor már AF1be nem jó gondolom..
Nyálasnak tűnik, de marketing szempontból annyira vészesen nem is rossz.
köszi:D
Igazad van, ne hagyd magad :DD. Nem is rá gondoltam, hanem a hitetlenekre. Térítsd meg őket
én ugygondolom hogy nem szoltam be senkinek azzal hogy feltettem a képeket a pályázás után erre itt elkezdtek fikázni! Most erre mit mondhattam volna?
Jól elvagytok...
RS olaj! a balatonboglári apriliánál vettem kifejezetten RS-be gyártják és tuti hogy arol 2T igazad lehet......
ez mi a fasz?
tessék! az egyik nagy fogaskereket nem találtam meg! És az olaj sem az extrem mert azokat kidobáltam de a sportból találtam!
biztos valami arol 2t átcímkézve
lefényképezzem az olajat?


Milyen az az Rs extrem olaj?:D
Meg a műanyag fogaskerékekért 32ezret...? Grat!:D
Te nagyon okos lehetsz ha igy megállapítod hogy szétrohadt a lánc! 1hónapos O gyűrüs DID lánc van rajta az meg a másik hogy egész délelőtt suliba vagyok utána pedig egy óramulva megyek dolgozni 10-ig és tényleg bevallom hogy nincs időm se energiám a motort ilyenkor megmosni! És tényleg nincs pénzem uj gumira mert a nyár elején a motor 400 volt az átiratás és a többi pedig 60 + a lánc, lánckerék 27000 a vízpumpa és az egyik nagy műanyagfogaskerék amelyik felrobbant 32000 és minden héten Rs extrem olajat veszek ami 3200 pénz és mellé tankolok rengeteget mert munkába és suliba is a motorral járok! Ugyhogy tutira igazad van hogy nem adok rá! Te csak tudod ja és a motort nem a seggem alá rakták hanem keményen megdolgoztam az áráért!

Üdv: Ádám
ez egy rakas szar
Alpok-Adria lesz most 7végén a Hungaroringen...
ha van kedved gyere versenyezni!
ma néztem 30nál több induló lesz! Magyarok 10 körül!
Ha tudod hogy gyári gumi kéne az rs-re, miért nem teszel rá azt?Jaa bocsi te csak 2500Ft-ot szánsz rá.Én kérek elnézést!Az meg hogy nekem új rs-em kurvára mindegy, mindenkinek más az ízlése.De attól még hogy a tied nem új, igazán lemoshatnád, felnit sem árt takarítani a láncról ne is beszéljünk ami szétrohadt na meg az a lánckerék... hátsó ülés formatervezéséhez meg külön gratulálok. Ok nélkül senki se kap oltást
ui:ha megyek pályára feltétlen szólok neked...
Eddig jó volt egyik pillanatról a másikra lett ilyen. Majd a szervizben megnézik aztán ha már tudom le írom mi volt a baj. De remélem tényleg csak vmi apróság