Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te Piliscsabai vagy? HIHI Én is! Motorod már nincs? Vagy még veszel?
NA 3000 + postaköltség a tiéd. 150x50 méret,,, 3 szín Csúcsminőségű termék Európa legnagyobb öntapadós-folia gyárától.

xlzx: ja akkor az enyémet láttad!!! Mondtam a csávónak h tépje néha a szarvát de nem hallgatott rám mindig elvált 6-7 ezernél így sajnos már el lehet lustulva (főleg amit megszokott alattam )
mármint délután 8ezerért... az időt egyenlőre jónak jelzik!
euroringre 23-ra program van. kérdés h akarunk-e délelőtt megint félóránként menni mert gokart is lesz, vagy megyünk délután 8. én. én du-ra szavazok
én még általánosban volt 1-2 tárgy amit németül tanultam és mai napig jobban szeretem a németet. szeretnék belőle most már felsőfokút de ezt már 2 éve tervezem csak qrvára lusta vagyok hozzá. de jobb mint az angol az biztos
IBS re járok
ez melyik suli pontosan ahol gixxert adnak a diploma mellé?
nembaj ma kaptam egy üveg jégert asszem viszem magammal, h gyorsabban telljen az idő , kár h mocival megyek
jó de azért angolul minden dallamosabb és jobban el lehet aludni rajta mint azon h Wirtschaftsgeschichte, vagy Praxisorientiert deutsch kurs
de legalább ha a következő suliévben lediplomázok kapok egy oxfordi diplomát:) meg egy gixert:)
nekem is mindent angolul kell tanulnom fősulin.. többek között a mikroökonomiát is. de mondjuk azt imádom. 5ös is voltam mindig iyen makró-mikro-váll. gazd dolgokból
még mindig jobb mint Gazdasági kommunikációt és mikroökonómiát tanulni németül , megyek lassan suliba
nem mögött hanem mögül... és azért irok ennyi hibával mert sietek
itt ülök bent a szekszárdi banfiókban és nem látszok ki a papirok meg ellenötző mátrixok meg minden szar mögött de legalább egy lluxus kastályszállóban lakunk, este póker, sör, szauna, qrva nagy franciaágy meg kb oyan szoba mintha király lennék
legalább nem fogod tudni letagadni h veled vagyok , nyugi speed lesz a kövi, valszeg gixxerhaccáz . Nem úgy volt h a héten nem vagy?
ha iyan szinüt vennél akkor jobban foglak szeretni mintha pirosat elmegyünk pályázni azt hiszik összeöltözünk, két ugyanolyan piros
ja hát ahhoz mind a kettő ok. de speed moci legyen a legközelebbi...
jövő hét végén euroring már ha kész lesz a fogaskerék
jah vágom h van több színben. bukóm az soxínű ottvan adatlapomon. mondjuk jó lenne tudni milyen színű lesz a kövi mocc
ebgenm rohadtul nem érdekel:) de ha nem akarsz igyanoyat akkor vegyél max kéket, mert asszem piros meg kék van. most nem tom hirtelen miyen szinü is a sisakod...
te bencce, megharagudnál ha vennék egy olyan shoxx bőrrucit? mert nagyon kecsegtető az ajánlatuk
Okés mert kellene az egyik hawernak is....mien árba meg mien méretbe van? Szin?
jah vén fasz volt tréning ruhában,minden protektor nélkül...
Sland, nem tudod véletlen megcsinálni azt hogy az RS műszerfala legyen ott ? király lenne :D
Én tudok csak egyenlőre szállítási gondjaim vannak!! Egy szerencsétlen srácnak is lógok egy tekerccsel ( akinek minden elismerésem a türelméért!! ) Szóval nálam lesz ilyen!!
Előfordulhat mivel egyetlen az országban ezzel a fényezéssel szóval simán!!
Egy ilyen nyitott sisakos idősebb csávó vezette nem??
Bár mondjuk 125-s speednek még nem láttam ilyen sárga fényezést ugyhogy az enyémet láttad valószinűleg