Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Lenne egy Skoda Feliciám egy rendszámos 125-ösért cserébe akit érdekel lécci irjon. Köszi.
mivel csináltad ?
Ma kifestettem a gumit, szerintem nem lett olyan rossz és jól is áll az RS-nek
Hali! Felvettelek msn-re, majd akkor ott megbeszéljük
Szia!
Nekem van ha érdekel akkor keress meg!
patvaros87@freemail.hu-msn, és email cimem vagy 06303207630
Kintt voltam ma kakucson.. nagyon vicces volt. Ülünk a sátorba nézzük a gokartosokat Az egyik gokart felteszi a kezét hoyg kijön és úgy áll meg direkt hogy satu fékkel csúszik a pálya széléig és megáll fél méterre a kerítés előtt nah jött a következő és ő is kiállt szintén ugyanezt a technikát alkalmazta de túl gyorsan jött és úgy telibeverte a kerítést mint a szemét.. akkorát csattant nah nem offolok tovább
Csáó! Nincs vkinek eladó Rotax 123as, jó állapotú hengere? S.O.S-ben kellene nekem egy. Msn: rdani8@hotmail.com vagy telefon: 30-4428938

Köszi előre is
igenigen
akkor foglalkoznak csak ha kiveszed nekik a kereket..
Vagy veszel egy ilyent, de a gumis is ilyennel fogja megcsinálni http://www.uni-max.hu/gumijavi...
Hát sz.tem a gumisnak tökmindegy hogy milyen gumi. Nekem is asszem 600 ft-ért megcsinálta
ok, csak aztmondták, h motort nem csinálnak... de akk vhogy megoldom köszi
elviszed gumishoz 500ftért megcsinálja nehogy újat vegyél...
figyu nekem van egy eladó első pirelli dragon supercorsám 2 pályanap meg 2ezer km van benne én újonnan vettem de 6ezerért odaadom
halihó mindenki
első gumimba kaptam egy édes kicsi szeget...
valaki tudna-e abban segíteni, hogy hol lehet venni PIRELLI DIABLO CORSA III-at, de csak első gumi kéne, lehetőleg újonnan...
Szia!
Azért még van hova fejlődni... De alakul, és egyre jobb lesz, idén még beiktatok 1-2 pályázást minimum
Helló Minike! Hallom motorozol fel-alá Gokartpálya már meg sem kottyan
Te! Nem felejtettél el nagyon vmit? Észhez kéne már térni!
ilyen ha nem kell rá rendszámtábla világítás feljebb kerül a rendszám jobban néz ki
ennyi ésszel meg egy vödör mésszel elmehetsz kőművesnek ....
myvipen kiírta a neved te hoki...
Igazán örülök a sikerednek. Ugyan a téma inkább illik a "Motorok + csajok" forumba
rendszámtartó hajtogatós aluból az milyen ?:D
Felvettlek :)