Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A speciálba elf gp olajat használnak...
Programozható gyujtáson lehet tiltást állítani, többfélét is.
Oylat is lehet, hogy minden valahányadik szikrát elvegye a beállított fordulaton, vagy nagyon visszahajoljon a görbe, de oylat is, hogy az elért fordszám után egyszerűen kikapcsolja a motort.
Ennek perecnél vagy gokarton láncszakadásnál van értelme.
Zakónál felekadhat a gáz, és mire odaér valaki, a terheletlen motor széforoghat, gokartnál láncszakadásnál ugyna ez.
(tudom, most meg fogom kapni, hogy ez hülyeség, de nem baj, az insoft gyjtás például tud iylesmit)
van olyan 2t ami tilt ?
szia,
Aszalóséknál a piros Igolt nyomják mind az 5 rsbe a gp-s 125 ösbe is de azt nemtudom pontosan elképzelhető hogy abba nem de az kemény gép;)
egy nagyonpicit lehet állítani pl az előfeszítésnél ott csavarod kicsit dee a gyári beállítás az tökéletes.
Hmmm!

Azt nem gondoltam volna, hogy a Max motor 13 ezernél letilt.
Meg azt sem, hogy elmegy 1/50 nel.

Akkor, ha ez így van, miért látok pályákon gokartokat melegen is füstölni(kis fordulaton) ráadásul, amiket látok tutira többet forognak 13 nál.
S.O.S.-be vki aki tutira tudja!Powernyelven a kikönnyítés felfele néz?mert nem voltam benne 100%-ig biztos annyi mindent kellett megjegyezni...És már mentem vele 60km-t és ma is szeretnék h teljen a bejáratás minél előbb!
Majdnem biztos vagyok benne, hogy ugyanaz a dugattyú megy az FR125-ös Rotax blokkba, mint az Aprilia 122-es blokkjába.
Olajban pedig semmi extra. A többség Castrol K997-et használ, néhányan Motul KartGrandPrix-t. Mindkettő "vékonyabb" olaj, mint az Agip Racing 2T.
Nem hiszel nekem...
Pedig már vagy 150 liternyi benzint saját kezűleg kevertem be....
Tökéletesen megy. Lényegében ugyanaz a motor mint az RS-ben, csak váltó stb nélkül.
De csatolom a Rotex Manual idevágó oldalát.
1/50 nel gokart
Legföljebb a fűnyírómotoros:)
hello mindenki
96os Rs 125höz keresek farokidomot, üléssel, lámpával. Ha valakinek lenne kérem irjon!
Köszönöm!
Tök rendben van amit mondasz, de a gokartot ne keverd ide. Tök más világ. Nincs kúpossága se ovalitása a dugattyunak, és olyan vastag olajjal mennek mint atom.
Én úgy tudom, hogy lefele de hátha ír olyan aki biztos benne...
egy rendszeresen szétszedett, ellenőrzött különolajzásban tökéleetsen beállított, és KEZELT motornál.
Hello!
Na ennek én abszolút nem értem a logikáját...
Elvben a pumpa az utcai használatkor hasznos . Alacsony fordulatos pöfögéskor, sétamotorozáskor csak 1-2% olajat adagol, ami oda elég, és többet nem is tudna elégetni a motor, csak a kipufogó végén csurogna ki a felesleg. Míg nagy fordulaton teljes gázon ad 3%-ot.
A Rotax motoros gokartok előkevert 1:50-essel mennek ragadás nélkül.
Hol az igazság?
Sziasztok tervezek egy turát Sátoraljaújhelyre tudtommal ott van Közép-Európa leghoszabb bobpályája és nem rosszak arra az utak ezt még nevegyétek fixnek először kiváncsi vagyok milyen lenne az érdekeltség ! Tehát akit érdekel az irjon ide vagy msn:simson-rider.46@hotmail.com a túra 1 agy akár 2-3 napos is lehet! Figyelem autópályán nem mennénkm ert én 50esként használom a motort!
Power nyelven a kikönnyítés felfele áll ugye?mondjátok h igen mert már 60km-t mentem bejáratásként
Érdekes. Mindig tanul az ember.
Én azt gondoltam, hogy a verseny 2T olajokat a szivattyú nem tudja átnyomni rendesen, ezért sem töltik tartályba. Vagy előoldott szintetikus olajjal (pl. Speed2T) mennek pályán?
Hogy érted az állítást? Az olajpumpán a gyári alapbeállítás jeleit állítod el egymástól? Mennyivel állítod el a jeleket? 1 vagy 2 mm-t?
szia, köszi de ott már érdeklődtem.

lámpabúrát nem lehet kapni, hanem csak egész lámpát 18ért
Aldi ring utódjelölt? Az első képen látszik a júliusi munkaeszközöm is. :D Pont ma volt az utolsó munkanapom. :)
Jah, alul kiszakadt
De majd olyanom lesz, mint amilyen bencének, amint kapok fizut
Na voltunk szervízben is, ott azt mondják, hogy ferde a kormányom Szerinte rángat az eleje, ő 100-at sem merne menni vele.
Hát, én szépen döntögettem oda is, vissza is. Azon felül megdöntöttem a sebesség rekordomat: 165km/h Renault gyertyával

A powernyelv nagyon jót tett a motornak, alul olyan szépen húz, hogy az csoda. simán ott felejthettem 4-ben 30-nál, ment szépen.
szia,
érdekes pályán itt mindenki bekötve haggya ;) gyári beállításon ha szívbajos vagy akkor állítassz egy kicsit de az 10mp
nagyobb lesz helyette
miért adod el?
sziasztok, az lenne a kérdés, hogy nem tudtok-e valakit, akit érdekelne egy aprilia rs125?http://www.motor.hu/motor_vpag...