Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem itt váriba jobi beállította faszásan úgy hogy csak néztek a pannoniaringen hogy jóólmegy;)
mariobully, Gyula környékén tudsz valami jó szerelőt aki keni a karburálást?
fehér-kék király moci csak nincs benne power de nyitott xd
Csak nem a hugáé az a fehér Angelis vagy milyen replika?
ha nemzavar téged hogy 2x balra csúszott kb 30 al meg aszem egyszer jobbra de az nembiztos de azis max így 30 a köbö :D
akkor nézdd meg ... sztem ingyen ad hozzá sérült idomokat mert a hugának is van egy és ő is csúszott és a biztosító fizette neki az újat lehet hozzácsapják ha megbizniszeled:D
Köszi Bence Rs!Végre te konkrét voltál és képpel igazoltad állításod
Nekem nagyon tetszik. Szerinted érdemes megnézni? Speciel úgy emlékszem, 1X fórumra is írt a tag...
Ma amúgy felfedeztem, hogy a Csomorkányi utca elején a Rébék olajkerekedésbe lehet kapni Agip Speed és Racing 2T-t. :D Csak kicsit drágábban...
Anyuméktól kaptam karácsonyra. Csak azóta kicsit belefogytam.
Nekem Aszalósék csinálták a volt mitomat és pumpás volt és sts-r használtam bele az öreg azt mondta azt tegyem bele!
honnan ismetred?:
csak a gazdája egy fasszopó
ismerem a mocit... szépen lett bejáratva esni estek vele de melyikkel nem ,de legalább nem volt törve;) elég jó
rotax 122-123-ra gyári rezó karcmentes 9900-
gyári 28-as szívócsonk+membrán 6900-
power nyelvet így kell betenni
amúgy te vettél shox mondial bőrdzsekit? Vagy nem téged láttalak?
bencenokia@hotmail.com nem vagyok itthon jöv hét szerdáig most is csak 5percre ugrottam haza.
Hy! Nekem lenne egy ÚJ trafó AMAL SEM négyvezetékes kékeszöld--- 30eFt
használtat 18ba küldök!
Hellósztok
Kellene nekem Rshez gyujtás, 123as blokkoshoz, Amal sem gyujtásoshoz trafó, ha van valakinek irjon! és azt is hogy mennyiért... meg alaplap is érdekel!
Kösz!
nem fejtetőn!
Ha elvesztették akkor lehet kérni újat, nekünk elveszett az egyik kocsinknak és lehetett kérni újat.
Sziasztok! Ha egy rendszámos 125-ös motornak nincs meg a törzskönyve, csak a forgalmija akkor mi van? Át lehet íratni más névre vagy csak üzembentartói lehet vagy egyáltalán semmi. Köszi
*pumpával bocs most kelltem
pumával megy mindenki.
ilyen már nekem is történt csak nekem a hűtésem is elszállt mert azt is azok a fogaskerekek hajtják. szóval lekapod a (ha a motoron ülsz) akkor a bal oldali azaz a kuplung oldali deklit, kikapod a kuplungot és ránézel a fogaskerekekre. jobb oldali nagy a kiegyenlítőtengely mellette balra haladva a főtengely utána azt hiszem az olajpumpa fogaskereke kapcsolódik és a vízpumpa fogaskereke van a végén az ilyen pici fehér. viszont arra vigyázz hoigy a jelöléseket nézd a főtengely és a kiegyenlítő tengely között