Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe a tiédbe sima román cukrot töltenék
jaja. de azért gáz úgy hogy szűkebb a hangtompító ;)
tegyél egy kis vattacukrot a tankba, érezhető változást fogsz tapasztalni:D
ja

de érezhető változást nem nagyon fogsz tapasztalni..
tehát a rezóé és a dobé is 25-25 mm? mert akkor megcsináltatom olyanra ...
hoppá tényleg :D rosszul emlékeztem az öreg nevére sorry.
ehhe most látom csak, hogy te nem is laksz messze tőlem.
egy guruláshoz mit szólnál? vegyél föl msn.
25 mm az arrow tompító belső átmérője, ez általába minden tuning csőnek igy van, jolly, tyga stb..

Ádám faterja pedig Péter, nem Zoltán:D
köszike aszalós ádámot is hívnám de nemveszi fel xd faterját zoltánt kéne még csak nincs meg a száma xd mértem a rezó végét 25 mm a dobbelseje meg 22mm sztem egy minimum 25 mm kellene dobnak is nem ?:D
Ettől féltem
köszi mindenkinek :)

Mariobully, ma sztem nem fog menni, de holnap igyekszem lemérni!
tyt, segítség kéne :D lemérnéd az arrow dobod belső átmérőjét?:D vagy vmi rajzon nincs meg? (de az is jó ha kivül méred de akkor a rezód végén a cső átmérőjét is plz hogy eltérnek e) és mennyiben ? mert nekem a gyári dob szűkebb a tunyingrezómnál és lehet akkor megcsináltatom csak tudnom kéne a méretet.
mb nyáócvan beszédem van veled:P tárgyalnunk kellene:D
Nekem 10.-én 19 Év!
és én tegnap basztam be mint a kutya
nekem 4 nap és 20.
Eladó első és hátsó fékkar van valakinek?
van az is megbeszéljük mennyiért
Sziasztok. Nincs valakinek kuplung alkatrészei, mivel holnap lesz szétszedve és attól függően kéne hozzá egy-két alkatrész.
Boldog szülinapot. Ma adom fel a cuccot...
Grat! És jó szórakozást!
isten éltessen!

Bence: Index és a rendszámtartó megoldást majd megboltoljuk, most kaptam lóvét, abból először kipuff lesz meg bukó. Jövőhét végig szigetelek, onnan is jön egy 30, abból akkor elhozom. Más: Relét mennyifáj cserélni?
Te tudod rosszul. Elektromos de nem ad le kört amikor ráadod a gyújtást.
A forrási hőátadási tényező olyan nagy mikor forr a víz, hogy a vele érintkező fal hőmérséklete alig haladja meg a 100 °C-ot. Így amíg van víz a motorban, addig ez olyan hatalmas kárt nem tud okozni.
Az újabb Mitok nem digitális fordulatszámmérővel vannak felszerelve? EVOtól? Emlékeim szerint csinál egy kört mikor ráadod a gyújtást, meg ugye spirál sincs. Vagy csak én tudom rosszul?

Amúgy szerintem kár veszengeni ezen az eltörik a fogaskerék dolgon. Ha van benn olaj, jól van összerakva, azaz nem szorul, nem verték szét kalapáccsal, akkor azoka fogaskerekek alig visznek át erőt, és nem törnek el. Ez a hiba a korábbi Rotax motoroknál se jött elő (tudom, a legkorábbiak picit mások) pedig azok már 20 év körüliek...
ja és jelentem, este mocsokmód berúgok :D