Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mikor megvettem a Mitot olyan volt benne.Szivattyuval nem volt semmi baja...
A guminyomok valszeg Adrián művei :)
nekem azt mondták, hogy Ők pumpával használják az RSeket.
Fórumozók segítségét kérném! Ma jöttem haza a 97-es rsemmel és 4.be visszaváltáskor elkezdett nagyon rázni a blokk azonnal a kuplungra nyúltam és még alapjáraton is járt én állítottam meg. Nekem azt mondták telefonba az egyik motorszerelő srác hogy valszínű hogy a ballansztengely vagy a dugattyúszoknya törött össze. Nektek mi a véleményetek? Valaki találkozott már ilyen jelenséggel? A motor most is elindul de nagyon ráz és csúnya kopogó csattogó hangja van! Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv: Ádám
Ma túráztam egy jó nagyot, elmentem, megnéztem mocival és tényleg hepe-hupás. :( De supermotosok biztos voltak ott, mert tele volt guminyomokkal. :D 200 km alatt, nyélgázon 4,28-at evett a kis dögöm. :D
Szombaton elmegyünk ezt megnézni: RS Valaki tud róla valamit?
Akkor most Aszalósék is kikötött pumpával használják az RS-eket? Mert azt írtad, hogy még pályára sem kell kikötni. A piros Igol (STS-R) pedig nem előoldott olaj, elvileg csak benzinbe előkeverve használandó. Vagy olajtartályba betöltve mégis átnyomja a pumpa? Próbálta már valaki?
mondom hogy fordítva, mint ahogy a képen van, ennyi legyen már elég :)
talán meglesz az is. De nem kakucs, hanem kecsóring
bazzeg megvan a zsír új gumid 1x kibirod hogy lejössz kakucsra és elhentelsz egy napot ott és nem parkolóba mászkálsz ahonnan elzavarnak..
Ja, meg a MOL-os lánc spay-vel fújták az RSA láncát...
Szia!
Nekem lefele van, máshogy nem is tudtam bedugni.
Akk legyél már olyan kedves nyomj egy linket mert hnap mennék vele 200km-t és nem akarom egy ilyen hülyeség miatt taccsra vágni ha télleg 25000db van!Régen volt egy angol oldal itt adta vki csak gépem ujra lett telepitve és elment kedvencek közül
bár az tény, hogy keresgélni kell egy darabig :S
Pont fordítva áll, mondom.
Amúgy a neten találsz képet a helyes összeszerelésről is :)
Ha berakod a powernyelvet és az ujjaddal belülről felnyomod, akkor egy síkban kell hogy legyen a powernyelv és a kipufogó nyílás
Amúgy ma azzal akart egy boltos szívatni, hogy az Agip City High-Tech a Speed 2T utódja, meg hogy Talma azt használjha a KTM-jébe (ami 4 ütemű).
Amúgy 2 ilyen is van, az első ahol van egy nagy földdomb, -ez az- meg van ami közelebb van Ófaluhoz. Amikor kint jártam nem volt kavicsos. :D Amikor elmegyek motorozni a városba mindig betérek az aldi parkolóba. :D De ami a legjobb, ha apu nem dolgozik hétvégén, elmegyünk Gyulára megnézni egy RS-t. Már 3 napja ezen pörgök.
dobjon vki legyen szives egy linket a 25000db közül h hogyan kell helyesen belerakni a powert a hengerbe!igy áll ahogy a képen?
Pályázni vagy csak kinézni?
Szeva!
Kinéztük mi ezt már rég, mondhatni még 2008ban... Voltak is kinn a srácok kanyarogni párszor.
Problémák:
- egy alkalommal voltak kinn valakik, akik nem örültek nekünk
- az aszfalt mindenre való, csak nem motorozásra... hepehupa, törések, vágások, stb. Supermotoval viszont király
- olyan kavicsos, poros mint az állat
Nincs az az isten hogy én ott letérdeljek, akkor már sokkal inkább ALDI :)
Pont fordítva kéne állnia, mint ahogy te beraktad. Egyébként a neten kb. 25.000 ábrát lehet találni, ahol helyesen le van rajzolva, arról nem is beszélve itt hányszor írtuk le..
Basszameg csak meg kéne csinálnom az RS125 faq-ot, pedig már 2 oldal kész is van belőle :S
Jah meg 1 msn címet tudnál adni akarok kérdezni pár dolgot.
Kicsit sok a láttam:D
Hali!Láttam írtál pölcy drag-os vidijéhez aztán láttam az adatlapodon,hogy te is gyorsultál,megkérdezhetem az idődet,meg hogy gyári volt e az rs-ed?köszi
A ringre kimész vele?