Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

semmi más max egy 34 es karbi nállam van eladó 160 as henger SZETT dugóval (használt) és 34 es dellortó is csonkkal!
tudna nekem segíteni valaki? h ha az rs-be akarok venni egy 160 polini hengerszettet akkor mi kell még hozzá kipufogón kívül?
a d207 a 208 elődje volt...ennyi ebből adódik hogy az évjárata a guminak illetve a mintája más...

Pirelli Diablo Supercorsa gumi eladó PÁRBAN!
20000-25000-30000ft ért...állapottól függően!
pályán használtak a közepe makulátlan a széle kopott!ártól függ mennyire...
továbbá Dunlop gumik pályán használtak...
valamint Metzeler racetech mintás 180-120as pályán használt gumik
érdeklődni 0620 5140810

Spyke 50es egyrészes,nem púpos, folyamatosan kezelt, bukta nemvolt vele de vannak rajta kopásnyomok(térdnél idom kidörzsölte) térdkoptatóval eladó!
ára: 75000.-

RS 125 alkatrészek is vannak...

Érd: 06205140810
Csak nem gumi csere lesz?
Nekem D207 volt fenn, 10e km-t ment el rajt 1új, nem olyan puha gumi
viszont most d209 van fenn, eszméletlen jól tapad meg nagyon jó dönteni vele
Meg tudja valaki mondani, hogy mi a különbség a Dunlop D207 és a D208 között?De nem a mintázatra vagyok kíváncsi!Van valakinek tapasztalata?
Jah csak kinézni gondoltam... Merre voltál tegnap 200km-et?
Rotax 122-őhöz nincs valakinek egy olajpumpa és vízpumpa meghajtó fogaskereke?
Kicserélni.
És az RS gyújtás programozható? vagy mit kell tennem érte, hogy az legyen?
hali!

Nekem van kitűnő állapotú alaplapom,10ezer magyar forintért a tiéd,ha érdekel vedd fel velem a kapcsolatot...e-mail címem ottvan az adatlapomon.
Petivel dumálgattunk egy jövőhét pénteki gurulásról, ha neki is minden jól megy, akkor neki is össze jön. Nekem 90%, hogy jó. Kire számíthatunk még?
szúúszáá
Csak én érzem a feszültséget a levegőbe
kajakra mindjárt maratok a hengerem power nyílásához egy függőleges részt, és full keresztben fogom berakni a powert, lefotózom, és csak neked belinkelem, mert a kép alapján elhiszed.
Drága barátom, tán nekem nem hiszel kép nélkül? 3x leírtam egymás után hogy tedd be, az nem volt elég? Képet meg tudok arról is csinálni, ahogy pont fordítva teszem be!
De ha ennyire nem akartál nekem hinni, miért nem képzelted el a hengerben a kipuff csatornát, ha ez meg van, azonnal megvan hogy áll a szelep!
Ilyen alapon tudod ki a jó rákos fasz fog segíteni bárkinek is..
lehet, hogyha jól belenne karburálva az enyém 34-essel, akkor max. 7-t enne? vagy ezt csak 28-assal lehet megoldani?
Nincs Yamahám , nem vagyok Rossi és nincs sok erő a motoromban. Olaszország egyik legszebb és legjobb motorját vezetem, és rajtam kívül még többezer motortulaj tudja mire gondolok, ha azt mondom: rotax 123. A fordulatszámmérő simán elhagyja a 12000-et, és nem örülök ha az emberek összekeverik az RS-t az SR-el. Büszkén gondolok a trapézlámpásra , az AF1-re és még soksok Aprilia típusra. Szeretem a rotax blokkot, a 160as pollinit, az arrow-ot és a gyors kanyarokat. Itt élek Európa szívében, 125-ben mi vagyunk a császárok , és igenis az Aprilia gyártja a világon a legszebb 125-ösöket! Aprilia én így szeretlek " :D
bagoly mondja...
Mert 95-től Rotax 122-vel szerelik őket.
Egy hülye kérdés...az lehet hogy ebben az rs-ben ROTAX122-es blokk muzsikál?
meg;) majd eggyeztetünk
vagy majd ha be lesz járatva a gépem akkor beszélünk, átmegyek ha ráérsz és megmutatod ha oks?!
meg kell néznem:D mert nemtudom címszerint:D
majd akkor valami pontos címet mondjál már legyél olyan kedves