Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah De nem értem am hogy mehet az tönkre...A hajtása mehet tönkre mert az mindég müanyag fogaskerék és láttam már olyat aminek a kinyomó csöve müanyagbol volt és az repedt el és ott kinyomta az olajat. De a belsejébe mi mehet tönkre azt nem tom hisz elkopni se nagyon tud mert olajban forog ami folyamatosan cserélödik benne...jah meg ha elszakad a bowdenje és csak a minimális mennyiséget adja...Viszont tenni fogok egy próbát..Bencétöl veszek egy doboz Agip Racing-et és addig kikötöm a pumpát és kipróbálom igy elökeverve...Bence szerint a Racingel és Speedel kevert üzemanyagközt sok külömbség van teljesitményben..
Mint kivülálló beleszólnék, de lehet h hülyeség
Ha a pontos mását a műanyag fogaskeréknek aluminiumból leesztergálnák, akkor az nem lenne jó ?
ez kopott el nekemis
...még jó hogy észrevették:D hát lehetne fémből sztem is ;) áj sosem felejtem el azt a napot dolgozok mint egy hülye aztán fáradtan italmondóba beesek
megveszem nézem ez a szar az ? xd mérges lettem
azért nem csinálják fémből mert ők olaszok...hülye az összes
Már csak azt nem értem, ha a műanyag fogaskerék a gyenge pont, miért nem készítik fémötvözetből?
Ha nem tévedek jellemzően ez szokott eltörni, maga a szivattyú bírja...
és semmi baja nincs annak aszar pumpának aki kiköti az nem sportmotoros;) az járjon veterán motorokkal
nah olyat vettem énis 14700 hehe
szopjanak le egy szar müanyag 2 fogaskerekes geciért
Olyan szép az új ducati 1098 kár hogy nem dob meg 1el senki
Olyan szép az uj RS, bárcsak hozzámvágna vki egyet!
Kar hogy ilyen drága-.- pénzem meg nincs
összkm-en van a műszerfal, leveszed a gyújtást, nyomod a mode gombot, ráadod közben a gyújtást és nyomod még egy picit.
Sziasztok!
Biztos van köztetek ojan akit otthon szervizeli a motorját és azt szeretném megkérdezni h a szervizjelet h lehet kiütni?(azt a kis villáskulcsot ) Mert azért vannak dolgok amiket fölösleges kicserélni és csak a pénzt viszi az ember zsebéből!
aprilia est lesz aug. 18-20 közt. vki valami pontos infót tud adni ?
telon beszéltem a szerelővel ennyit mondott hogy a fogaskerék..ennyit tudok mondani, de ha csak az van benne akkor az lesz az :)
mármint az ami hajtja a pumpát? az egy barna és nem csak egy fogazás van rajta hanem belül egy kisebb is.. remélem érthetően leírtam.. lényeg hogy az van a vízpumpa fogaskereke és a főtengely fogaskereke között..
na srácok az a helyzet..az olajpumpában valami fogaskerék tört el :D
A khm, nevezzük tolvajnak ment vele kb. 10 kilómétert és letette egy néhány utcával arrébb szétkapott gyújtáskapcsolóval. Egy ott lakó motorosnak tnt föl, hogy ezt a gépet még nem látta arra, megnézte közelebbről, látta, hogy gebasz van vele, és jelentette a Héknek. Úgyhogy ez úton is köszönöm neki :)
hogy lett meg a gép?
nem tud döntögetni? dawnkóros vagymi?
hol lett meg?
Akit érdekel: Meglett a motorom, valami "aranyos" gyerek elvitte egy körre, kitépte a záraz, a tank zárját, a tanksapka összes alkatrésze beesett a tankba, de legalább megvan a kicsike. Most meg javítgathatom...
De inkább ez, mint a semmi.... :)
figyelj. elvitte este másnap reggel myvipen fennt volt a gumi szinte minta nélkül. éjszaka elmotorozta vagy mi a fasz ?
nem füstöltet, csak nem tud döntögetni
a lánc kajak ramaty
szar ügy ..... sokat nem érdekel :)
bowden 2-3ezerből megvan.
de csóri motoron másnapra úgy le kockázta a gumit mint az állat. 100km alatt ....... szóval bővenn kapja a gumifüstöltettést is vszínűleg láncot is leápolhatná .... Na mind1.
elvan szakadva. nekem sose irja be az elejét a szövegnek, miért?
elandwa a power bowdenje, kb 120-at megy