Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lyukas?
Elő is vettük:D Jó volt ma végre újra moccolni
kas a kipufogód? vagy csak képen látszik úgy?
kunglao, italmondotól rendelj ha jó az új neked. ott szinte biztos van. de ne a neten mert elég "érdekes" az oldal. www.italmondo.hu és hívd fel őket, ott a számuk. másnapra ott lesz postán nálatok
ezek vagyunk mi
Nekem meg a Castrol power 1 el alig füstölt hidegen viszont az Agip speed el hidegen szinte ténylegköd van melegen viszont semmilyen fordulaton nem látni füstöt
Szépen szólnak
Danika inkább illene elővenni a gépet , 3hete nem ment már
Pedro!

Nem sok látszik, de ennyi van csak... :( Majd legközelebb lesz jobb is :P
Videjóóó
Szabó Kuksi bá viszont több ragadás után visszakötötte a pumpát, amikor Gábor rs Kupázott.
Azt mondta, azóta nem ragasztottak.
A motorral motorozni kell, nem a garázsban nézegetni!
csomag megjött?
Diabetikus Mila
Szia!
Nekem nincs lekötve.
Azért amiket írtál:
A szivattyú ill. az olajcsövek hibalehetőségeit lehet kiiktatni
Nem előoldott olajokat is lehet előlkeverve használni, amiket olajtartályba nem javasolnak a nagy sűrűségük miatt. Jellemzően a versenyolajok, gokartolajok ilyenek: Agip Racing, Motul 800, Elf HTX, Igol STS-R, Castrol A747,XR77,K997.
És komolyabb átfúvókázás után ha nem tévedek állítani kellene a szivattyún is, hogy arányosan több olajat adagoljon. De ez eléggé problémásnak tűnik, inkább kikötik. Pályára meg felesleges a szivattyú.
A Castrol a Motulhoz mérten is hígabb, de azt nem tudom, hogy emiatt a hengerben, hogy oszlik el, milyen hőmérsékleten lesz optimális a viszkozitása, stb
Viszont amit eddig pozitívumot észrevettem, hogy amíg a 710-essel ködölt hidegindításnál brutálisan, addig a Castrollal sokkal lightosabban füstöl.
Tvr! mért van lekötve szivattyútok?az adagoló esetleges meghibásodása miatt vagy van olyan olaj amit nem visz rendesen vagy...?
Hehe, akkor ezért tartott ki egész sokáig
Kéne még menni majd...
sziasztok. egy kis segítséget kérnék. honnan lehet beszerezni rs 50 96' hoz első lámpabúrát ?
elég sűrű nem kopott de nem is ment úgy
Köszi a választ Donpedro. Remélem még lesz vele pár élvezetes km-erem. RSpetya nem pest környékén lakom hanem Szlovákiában. Még egy olyan kérdésem lenne h mi a különbség az Extrema és a Full power között vagy h hogyan van ez az egész, több verzio van esetleg belőle mert azt tudom h Németoban van olyan ami gyárilag nincs befolytva de h az itteniekkel mi a helyzet elmondaná vki? Bocs az esetleges hülye kérdésekért de még csak most lettem rs tulaj eddig robogós voltam és nem tudom h hogyan van vele.
DonPedro és Mb80!

Ismerős ez a Bömbi péntek estéről? :)
200 paci... nah ezért ment ez ilyen jól... :D
aha mindössze azért raknak rs-be is h eltudják adni mert a divatgyerekek másképp nem vennék meg:)
csááá! olyan kérdésem lenne mennyibe fáj egy motor generál rs-en ha megszorul? árba kb?
Azért írtam, mert egy világ omlana össze bennem, ha az Agip nem lenne jó
Te is lekötötted a szivattyút, hogy csak Racing-et használsz?
Ahogy elhangzott francia márkák (akármennyire is utálom a franciákat:)) Ha már Apriliázol, ott van Aszalosékná az Igol. Hibátlan!