Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hány km van már a dugóba?
ja és halkan megjegyezném, ma este belekerült a 19.000km is a gépbe :) 20.000nél berúgok! :D
nem tuti hogy ragadtál, csak egy két jel arra utal... várd ki a végét.
igen, remélem nem baj
Ő adta meg igen privátban.
Te adtad ki a számom pufogó ügyben?
Valaki hívott ma,és a fórumra hivatkozott
Heló!Van egy honda nsr 125 ös motorom 160 as malossi hengerrel.jó állapotban minden működik rajta csak egy hengerfejtömítés kellene bele mert az kiment belőle!Érdekelne bármilyen motor csere kivéve robogó és minimum 125 ös legyen.leginkább speed és krossz csere érdekelne.
Érd:06306657690
Képeket később rakok fel.
haveromnak eladtam
tetszik neki:)
Alkalmi áron nagyon jó gumi!

http://www.kepesmotor.hu/sport...
Mi lett vele?
am meg ahhoz képest h megragadt elég jól ment utánna :D
hát nem tom mi lessz... majd megmondják a szervízbe... hátha ér valamit a gari
ha a jamalé nemtetszik nállam is van egy vatta új 2 napig volt a mocin már elmeséltem miért:D xd ragadás
szal kamionról leesett áron odaadom:D
Elég gyanús hogy megakadtál...

"Önindító forog de fura hangja van, mintha könnyebben forogna vagy nem mozgatna semmit se,"
Nálam mind2 akadás után ez volt, és szerintem nem volt jó ötlet hogy újra beindítottad és próbálgattad, lehet pont ezzel vágtad taccsra. Szedd szét! Márkaszervízben meg 80% hogy azt fogják mondani, hogy a te hibád..
belerakhatod nyugodtan, 100% synt mind a kettő.
Sziasztok!
Motul 710 olajat szoktam venni és bekeverem, mivel ki van kötve az olajzás.
A kérdés az, hogy most Castrol Power 1 Racing-et vettem, és azt bekeverve hozzáönthetem-e a már tankban lévő 3-4 liter Motul keverékhez? Vagy inkább ilyenkor engedjem-e le?
mondjuk látom hogy terepen gyűrtél 2t-ket eleget.. bár utcai kettőténél az nem jelent semmit
majd jól megmondják hogy te kúrtad el, és fizethetsz százezreket de komolyan.
lehet hogy besütötted? pl nyelezés után kuplung be, a forró henger fordulatszáma leesik, ezzel az olajellátása is csökken, és pakk.. utána lehet hogy megy, beindul de nem úúgy sokszor amúyg erős kétségeim vannak arról hogy (róled nem tudok semmit) a 125ösök nem-e azért mennek oylan ygakra tönkre mert egyszerűen a tulajok NEM TUDJÁK KEZELNI őket rendesen..
ja ötlet h mi lehet a gond? am gris szal megy szervízbe valahogy majd de mégis. mi a szar fas******************** van?
Hali baj van!
megállt az RfoS om
Szal Kecskemét pályáról haza (Szolnokra), megálltak előttem, behúztam a kuplungot és leállt. Önindító forog de fura hangja van, mintha könnyebben forogna vagy nem mozgatna semmit se, de szikra van. Gyertyát helyben cseréltem mert az mindig kell +1. Na tolásra nagy nehezen beindult, de ha kuplungolnék egyből leáll Menni furán megy, durrog, puffog és néha megindul akkor forog meg powerezik meg minden utánna meg semmi.... 60-80 nál nem megy többet.
olaj castrol volt benne egy ideig de már agip al megy
ja és az eset előtt shell kúton tankoltam 95 öst tele
Hali!
Ha valakinél van kéznél kipufogórögzítő rugó, megmérné nekem a méretét? Hossza és az anyagának a vastagsága érdekelne.
42mm a belső átmérője
há már mikor :D
tavaly. azóta nem lett megcsinálva... eladás előtt rendbe kéne raknom.