Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, nem én vettem, a szerelő hozta.
Nem tudom mennyi lehet, ez szerelőtől függ.
Kérdezz utána néhány szervízben szerintem.
Milyen olajat használtál?
48 e km egy AF1-el? Azzal versenybe szállhatok? :D
MacgM!Én ugyan igy jártam vasárnap este egy 250es Etz-vel!megyek aztán nem tudtam eldönteni merre menjek behuztam kuplungot h gurulok leállt a motor!na mondom mi a picsa bnőm vaterjáé ő motor szerelő mindent precizen felujitott rajt mondom haza vágtam:D aztán miután leállt motor probálom berugni!semmi!utána elkezdtem tolni és akk beindult!hazafele durrogott puffogott meg nem akart leforogni rendesen!hazaérve "após" megnézte aztán kiderült h a gyújtásba a kondenzátor szállt el!szval neked is ha durrogott meg nem akart pörögni akk az sztem tuti h gyujtás probléma!Nekem most akadt meg Rs az nem igy viselkedett amugy az olajakkal még mindig nem jutok dűlőre jutni!Ki az akinek a legkevesebbet akadt meg a motorja és ő milyen olajat használ nekem 5000ft-os Stihl márkájú olajjal ment!(igaz mikor besült már egy csepp se volt benn )visszajelzős k anyja meg leszakadt
Pedro!
A dugót azt te vetted vagy a szerelőd szerválta? Erősen gondolkozom, hogy dugót kéne cserélnem...
Pénteken mondtad hogy mennyi volt a dugó, arra emlékszem.
Szerinted munkadíjjal együtt mibe kerülne a dolog?
Megkérdezhetem hogy hova valósi vagy?
Ha esetleg pest közeli, akkor adsz egy elérhetőséget? Mondjuk msn-t.
Jó lenne minél több pest környéki rs-est összegyűjteni.. :D
Hello!
Egy dugó MAX. 16.000-et, de annak a közelében már erőteljesen gyengül. Arra figyelj, hogy csak kiváló (elég a nagyon jó is) minőségű olajat tegyél bele, a többi kopó alkatrész pedig az alap átnézéshez tartozik. Fék-lánc-gumik... Meg hát Aprilia, úgyhogy, ha törődsz vele, meghálája. Sok boldog kilométert a motorral.
Dunlop D207-es Gumi 150/60*17-es méretben ELADÓ.
A gumi bordamélysége középen 3,5mm, egyenletesen van kopva defekt lyuk nincs rajta. 2004es évjárat de szakszerűen volt tárolva, nincs elöregedve kikeményedve gyorsan felmelegszik, és fog olyat hogy csak na. EVVEL RAKTAM LE ELSŐNEK A TÉRDEM.
7000 magyar forintot kérek érte! (szerintem aprópénz egy ilyen állapotú gumiért)

0630/6963423
Malossi RedFilter táblás légszűrőszivacsot hol lehet Bp-en venni?
Sziasztok!
Keresek KOMPLETT Dellorto VHSB 34 LD tipusú karbit+hozzávaló szívócsonkot.
Elérhetőségeim az adatlapomon, vagy akár írhat ide is akinek van elfekvőben. tel.:06204406570
Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok!

Tanácsokat kérnék tőletek. Most vettem egy rs 125-öt 2006-osat. Olyan kérdésem lenne h egy dugo mennyi km-t megy el kb, és még mik olyan dolgok melyekre használat közben oda kell figyelnem. A gépen még csak 1100 km van, szerencsém volt vele mert egy lány volt a tulaja és szinte egyáltalán nem volt használva még csak a folytás volt kivéve belőle első szervizen sem esett át arra is én fogom elvinni. És még az h maga az rs mennyit bír ki, mármint nem romlik e hamar stb. A válaszokat előre is köszönöm.
Én csak mutatom, mit-hogy csinálnak.
Egyéb infót tőlük legyetek szívesek kérni, azért adtam elérhetőséget.
Köszi
Sziasztok! 2005 os gephez kene nekem elso kerek! hivjatok ha van! koszi! 0630/8708577
Én a két vállamra szeretnék Aprilia logot, mondjuk 9x3 cm-eset? az mennyibe kerülhet? hímzettet tudnak? vagy inkább hagyjalak és csörögjek rájuk?:)
Egyébként respekt
Hello.
Persze csinál, egyik ismerősöm Alpinestars ruhájának az egész kar részét kicserélte, és ugyanúgy nézett ki. Szépen dolgoznak, ugyanolyan színű, és minőségű bőrrel, mint a gyári.
Helloka!

Eléggé eláztam még most is száradnak a cuccaim
Lehet még ilyen mocizás...
Az a minta bonyolultságától, méretétől függ.
javítást csinál?
Szeva!

Volt még eső pénteken hazafelé? :D
Én úgy szarrá áztam hogy nemigaz :D
mi pénz?
Hello!
Mondd meg, hogy én küldtelek.
camubiker@citromail.hu
06-26-340-642 , vagy 06-30-9317-021
Rajzolhatsz, vagy elképzelés nélkül is felkeresheted őket, a végeredmény tetszeni fog.
Sziasztok!
2005-ös géphez keresek első kereket. Tudnátok segíteni benne. Új és bontott is érdekelne. Pár bontót már felhívtam , de nemleges volt a válasz.
Előre is köszi a segítséget.
Üdv
elérhetőséget pls.
tyt kösz a bíztató hozzászólást
remélem semi komoly baja nincs
kb. 8000