Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah lecseréltem igol BV2 racing-re most lett cserélve a generál óta először és tiszta szürke volt tele miniatűr fémcuccokkal... de most végre megkapta ami jár neki
meg mostanában a bandaháborús késelések is megszaporodtak nem?
honnan lehet láncszettet rendelni? és milyet ajánlotok? ideális áttétel?
lelehet hátulról "hajtogatni" a peremet! nekem mindig leesett a hőfokmérő mutatója...rutinos vagyok.
Csao mindenkinek vegre netkozelbe kerultem Londonba Most jutottam oda hogy van penzem erre is mert kemeny egy hete dolgozom es ki kellett csengetnem a lakbert is. Nemsok koze van a motorhoz de cajgaval fuvarozok embereket az oxfort streeten kurvajo Csak mondjuk mar olyan a labam mint a beton. Nah vmi info is: naponta legalabb 50 ha nem tobb sportmotort latni ezek mind r1ek ujak regiek akko rengeteg uj gixert is latok mostmar meg mindenfele. Ja es ejszaka tobb a buzi az utcan mint a tobbi ember szoval ovatosan Londonba
Csavar kivétel előtt érdemes a környékét letörölni, kivétel/leeresztés után a tömítő felületet dettó, meg a csavart is.
thx.. akkor elmegyek motorozni
melegen.
gyors kérdés: váltóolajat hidegen vagy üzemmeleg motort egy kicsit hagyjuk hűlni és utána célszerű lecserélni?
igen
Sziasztok, van köztetek nyiregyi vagy környéki esetleg?:)
Jó motorozást!
csak kíváncsi vagyok hogy mennyibe adnátok.am 21et kért most el,szal nem hiszem Bence h mgeveszem.meg lehet beviszem ceglédre,és cserébe kihozok egy újat.azért meg nem fogok msot költeni rá.most beszéltem anyuékkal am.hallod nem mehetnék veletek be ceglédre?
ezek szerint lesz pénz?
itt is van egy ugyan ilyen állapotú dugóval.
mennyiért adnád?
Sziasztok! Valakit nem érdekel egy 165 ccm-es polini hengerszett? Nemsokat futott, még a gyári hónolás látszik benne, nincs meghúzva, sérülve! Motoreladásból megmaradt azért adom el! Ha valakit érdekel, írjon: szrinyo@citromail.hu köszi mindenki!
Igen. én is úgy tudom
Utána jöttök elvileg hozzám Petya úgy ígérte
Mi csepelről megyünk, szerintem találkozzunk valahol bent a városban, mert elég messze van tőlünk ez a hely. Elvileg 2 nsr és 1 er-5 el megyünk minimum.
Hello!
Én, és RSPetya találkozunk fél9kor Szentendre határában, van egy OMV kút, na ott (Pest-hez közelebb eső határán Szentendrének)
úgy tűnik, ma hülyébb vagyok mint a sok évi átlag:)

Szóval tcsege tavaly sem volt, idén sem mocorog aki szervezte eddig.
Foggalmam sincs.
A tavalyit is éppencsak össze tudták lapátolni.
hiupom megragadt, slidert eladtam. Már csak Rs meg Supermotozás van...
nemkell papír csak 99 től
Robicsííí! nemtudsz eladó rst alkatrésznek?