Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10ért tiéd
tvr-nek:én vettem az rs-be verseny ngk-t,hát nem tom lehet hülyeség volt járatásra azt venni,de most a régivel megy,mert azt beköpte 1 hét alatt 3szor.holnap visszateszem azt,aztán majd beírok már h így többet pörög vagy jobb e vmivel,kíváncsi vagyok én is,amúgy nekem volt benne denso,azzal jól ment.
mármint a powernyelv.
Italmondoból tudsz rendelni utángyártottat, kb 8500ft körül van.
Van akinek 1 nap után eltört, nekem 1 éve bírja :)
Egyébként az normális, ha picit szorul?
Köszi Atta, megjött!
Ha vastag a pénztárcád, pdóbálgasd bátran :D

udom, úgy hirdetik, hogy örök élettartam stb stb :D Hja, esetleg az elektróda nem fogy úgy el, mint a másikon, de a szigetelőtest ugyan úgy megreped. Szerintem fölösleges luxus.
Ettől függetlenül ha szembejön egy ilyen kis flakon Loctite 243-om, érdemes beszerezni 1500 Ft körül, sokszor jól jöhet. Lánckerékanya, (bár az RS-en spec nem :D) vagy mindenféle fontos, kicsavarodás hajlamos stb csavarnál :D
CDI-n ált. nippondenso felirat van, fekete doboz a faridomban. A fojtást a csatolt képek alapján 5 perc alatt ki lehet iktatni, de ha nem szeret spanod szarakodni, akkor vegyen egy készet.
üdv
neked meg megpróbáltam elküldeni ezt a szart, de a gépem amúgy is 5 percenként lefagy, még a csatolásig sem jutottam...
Nem fogom leszedni a tárcsát, lebeszéltek róla... Azért köszönöm az okosítást, mert az mindig rámfér!
mipénzért?
Nekem van egy elektronikám amiből ki van véve a fojtás ha érdekel
megvan köszi, elolvastam, és itt azvan hogy amikor adja rá a gázt akkor 5 és 6 között ugy a motor fuldokol vagyis hiaba huzod rá a full gázt nem megy fölé, és a gyerek ugyszokta hogy megy 3 dikba 4 ezer fordulaton és levált elsőbe na akkor ulpörög emigy nem lehet kipörgetni.... és ez a CDI fekete doboz a hátsó ülés alatt van ugye?
[45186] [42605]
ezeket a hozzászólásokat keresd meg, itt vannak leírva.
holvan?
Itt van néhány kép a kiiktatásról, ami segíthet: [45186] [42605]
A gyári NGK BR10EG gyertya helyett próbált már valaki hasonló hőértékben jobb (verseny) gyertyát?
pl: NGK IRIDIUM BR10EIX vagy Denso IW31 Iridium Power
Érdemes betenni, érződik hogy jobban menne?
tvr, előző kommentedben(pár oldallal ezelőtt) irtál arról a CDI előgyujtásáról hogy 6 ezernél megakad a fordulat, nos egyik haveromnak ez a problémája 99 es RS e van és 5 6 nál szinte csak kuplungal meg leváltásal lehet átlépni azt a fordulatot, és gondoljuk nála is ez a CDI előgyujtás a probléma. Tudnál segiteni hogy hogy kell kiiktatni ezt, vagy egyáltalán hol kell kereseni ezt a dolgot? nagyon megköszönném, előre is kösz
már a linket se?
kép

Egyébként köszönöm Atta, várom. Hétfőn te is jössz Kakucsra? Mert akkor találkozunk szerintem.
mi a dákesz van?
http://kepfeltoltes.hu/view/090708/magyar_term_k_w
ww.kepfeltoltes.hu_.png
bazmeg, nem rakta be a képet....
ingyé
A gumis nem görbíti el a tárcsát ne aggódj! Max te, ha kiszedett kereket viszed hozzá, és csak be van dobva az autóba!

De ha mégis leveszed, akkor vagy nem ragasztod be a csavarokat, hanem csak jól meghúzod, ami elég jellemzően, vagy veszel Loctite 243-ast, és beragasztod azzal. 5ml-es flaskácska ~1500 Ft, bőven elég lesz, sőőt annyi marad, hogy évekig ragaszthatsz vele mindenféle csavart, ami szmebejön.
Hja, és ez bontható!
Sűrgősen kéne 1 power nyelv, akinek van normális áron, kérem írjon elérhetőséggel együtt és visszahívom!
Előre is köszönöm!