Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Aprillia Rotax123 gyujtásálorész ami lendkerék alatt van milyen árba van?A piros szálba kell-e lenni áramnak?A zöldbe van csak 4szál közül ami gyujtáselekronikához megy.Köszi aki segit.
am meg tod mit mondok?menj be egy szalonba,és vegyél másfél millióért motort,lehet h 10szer annyi,de az nem fog csörögni.nem tudom mit vártál de engem már nem érdekel,mert nem is velem beszéltél telefonon,azt nekem magyarázol.am meg elmész valahova,kitalálod h jajj nekem ez nem is teccik,akkor add ide az utikölcséget..:Slehet te odaadnád,de ez nem így megy.részemről ennyi.
hát sajnálom,erről nem is tudtam(hogy tolásra indult,meg h nem mondta a szimeringet akivel beszéltél),én telefonba szoktam mondani a hibáit,pont ennek az egésznek az elkerülésében,a dadogást is meg a szimeringet is,nem tudom kivel beszéltél telefonon,gondolom azzal aki kikapcsolta a telefonját.
hibátlan?
csörgött,törött volt az idom,első-hátsó kerék csapágyas,nem bírt menni,nincs alapjárat,dadog, valamint beindítani se lehetett csak tolva!
Ezzel semmi gond ha nem azt mondjátok telefonba hogy az egyetlen baja az hogy a baloldali teló szimmeringes!

Itt nem hibátlanságról volt szó....egy roncsról amin nincs ép alkatrész.
te vállalkoztál rá h eljössz és megnézed,sztem te se gondolhattad komolyan h 150ért egy ktm,akk is ha 93-as hibátlan.én is jártam már így,csak én pestre mentem(180km),és nekem se fizették ki az utiköltséget,én akartam megnézni,önszántamból mentem el.
Fingom nincs hogy miért dadog,de ezt nem is az én dolgom kitalálni.
Haverjaiddal lett beszélve, ők azt mondták hogy nálunk van a motor eladás végett. Az húzott fel hogy nem a szomszédba voltál és a telefonban elmondott állapot mérföldekre volt a helyszínen látható állapottól. (Ilyenkor szavad se lehetne ha bevágnák neked hogy húzd elő a zsebedből az útiköltség árát kispajtás...)
akk mitől dadogna?egyébként nem is velem beszéltél..engem akk hívtál mikor már ott voltál már karcagon,nem is tudtam h jöttök.
nagy? a Cr-emen gyári 38as volt és baja nemvolt vele, a karbi méretének köze nincs a dadogáshoz, nem ott volt a gond h milyen állapotban van, hanem ott hogy telefonba nem bírtátok ezt nyekeregni
am meg azért nem fogom rendbe tenni nem tom mennyiért,hogy kapjak érte 150-et,vagy még annyit se:Sígy is benne van már 270be,én meg adom 150ért.:Sha nem teccik kész,nem tudok neki mit csinálni.am te beleírod a motorod hibáit a hírdetésbe?nem hiszem...azt meg feltételezem h nem hibátlan.
150ért ne várj jobbat...ha tudsz annyiért,akk szólj,kíváncsi lennék rá,am meg a karbi nagy(37es)-valszeg azért dadog le..
Bocs most látom h karcagi vagy így valószínű...
Fasza egy hírdetés van fennt a motorodról... képen meg telóba csilli villi semmi gond vele, 150km-el arrébb a helyszínen meg egy roncshalmaz.... fasza vagy
tiéd a karcagi GS igaz?
Szia!
Amit említettél "AGIP FULL SINT.RICINUS" 2t olajnak ez a pontos neve? Nem ugyanaz mint a Racing2T?
Köszi a válaszokat.
Szia! Van még az embernek most vettem tőle 5 litert AGIP FULL SINT.RICINUS. Tel:0620 3753004
Sziasztok!
Lion Master E szabványos, új ,első gumi, 110/70-17 es méretben eladó!
Szenzációs akciós ára 8990.-ft!
Érd: 06-20-545-3546
dacamotor@gmail.com
Sziasztok!
Polini 60 as dugattyú szett eladó! Új, 19990.-ft ért

Érd. 06-20-545-3546
dacamotor@gmail.com
Sőt a Castrol össze szivattyús olajozáshoz való típusát se erőltesd!
Inkább Motul 710, Agip Speed 2T, esetleg Repsol MotoCompeticion2T az ismertebbek közül.
Nem! Helyedbe nemtenném!
HI
Valaki aki ismeri mondja már meg legyen szives, h a Castrol act evo 2t jó az RS-be?
Köszi
Agip*
Helló!
Ha jól emlékszem az rs fórumból valaki árult Agips speed 2t olajat. KI lenne az, és van még ?
Elütött egy traktor! Megvan az Ohh Yeah Életérzés!
hú koma, jó koszos a műszerfalad, meg amit ott van :) Néha szánj időt a takarításra, meghálálja :)
Üdv!
Sürgősen eladó az rs em! Ár alatt
10ezer km el friss szervíz amely tartalmazott , dugócserét , fékbetétek cseréje , és a motor teljeskörű átvizsgálása
Dugócsere óta 500kmert ment! Valós km!
Link:
http://www.hasznaltauto.hu/2556003_aprilia_rs_2
006

Ha gyorsan jelentkeztek 600ért adom! Sürgőőős:S