Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?és?ebbe mi a mi?
a felső ki ő?
ez már piaggio gyújtásos és ebbe csak ennyi van.
powernyelv bennevan, bovden bennevan, motor bennevan... de a farokban csak a gyújtáselektronika van szoval abban reménykedek, h más helyen van az elektronika! de nagyon ugy néz ki, h nincs benne...

vlakinek elado power elektronika?
köszi,akk megcsinálom az enyémet is,csak azt hittem neked alapból ilyen krómos kinézetű volt,de akk megpróbálom kipofozni én is:Pam h csináltad,kereket meg ilyeneket kiszedted?am oks Bence.
sp factory
OK
Mit raksz fel helyette?
34-es szívócsonkod megvan még?
az arrow odavan
a dobozra vagy konkrétan kiváncsi?

amúgy szerintem a legegyszerűbb kiindulási alap hogy megnézed hogy van-e benne power amit úgy találsz meg hogy felnyitod a tankot vagy leveszed az egyik oldalidomot és benézel a kipufogócsonk fölé ott kell lenni mégegy kitüremkedésnek a henger oldalán. és ha van benne power akkor valószínüleg az elektronika, viszont hogy az hol van nem tudom a 2008as rs-be bár van egy tippem hogy azt is a faridomban helyezték el mint eddig.
2008as rsen holvan a power elaktronika? hogylehet leelenőrizni, h van-e benne? megjegyzem bejáratós gép
Benzinhez kever

Motul 800
Igol STSR
Castrol A747,K997,XR77
Repsol MotoRacing2T
Elf HTX909, HTX 976

Hogy milyen arányban érdemes utcára előkeverni(hogy a power ne ragadjon be), azt majd a tapasztaltabbak elárulják.
Csá!
Agip olajokon kivül mien olajat használtok még a mociba ? Amit a benzinhez kever
tök matt színe volt , az idők utána bemattul az alu , főleg ha kiviszik télen a sóba.....
Ez filckorong , elég kemény anyag , álítólag ha rongykorongot találsz az jobb , az alupaszta meg Noraauto ból van .
Melyik hátsó a jobb ?
hétfőn nem megyek Ceglédre majd csak aug 3-án
Petinek(Mb80):láttam ezt a króm-alu pasztát,csak lenne 2 kérdésem,h milyen koronggal csináltad?(ilyen vászonszerű valamivel?)meg h mattabb színe volt a lengőkarnak eredtileg,vagy csillogóbb?
Nem tudom merről jöttök, de bejelöltem a Google mapsen, onnantól kezdve hogy átértek a Megyeri-hídon.
A szentendrei gyorsforgalmi után az első kút az. a bal oldalon van és OMV
Egy lámpás kereszteződéshez fogtok érni a gyorsforgalmi után. Ott kell balra menni, majd rögtön jobbra. (de a térképen úgyis bejelöltem)
Térkép

msn-t adok, aztán majd privátban tel.számot :D nem akarom ide kiírni... petike125 kukac hotmail pont com
Jeee végre látok nsr t élőbe
Hát akkor mi is kimegyünk fél 9-re csak tudni kéne h ez pontosan melyik kút. Értem ez alatt h ha pestről megyünk ki szentendre felé melyik oldalán vanaz útnak?
De legjobb lenne egy cím vagy ha jól elmagyarázod az se olyan rossz Meg egy tel. szám is jó lenne ha bármi adódik.
Nem igazán. Se az időpont, se a hely. :S

A pedroval 20:30kor találkozok a Szentendre előtt lévő OMV kútnál.
Onnan megyünk Kerepesre a Petihez, sztem 9re leszünk ott.
Onnan meg megyünk Fótra.

Szal a legjobb szerintem az lenne, ha ti is kijönnétek fél 9re az OMV kúthoz. Az nem jó? :S
Rs Rolika láthattam már a motorod nyiregyen iczédy parkoloba?
majd ha összejön az üzlet rs125 extrema gurulhatnánk ha nemgáz h 125/160/50es xD:D(A)
fasza a motorod, majd pénteken megnézem élőbe is! Jó az nektek ha holnap este 9 kor a hősök terén találkozunk?