Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem jössz közeljövőben kakucsra vagy kecsóra robogózni?
köszi szépen Tyt!
Szóval ez Bukarest/Budapest eset.
Az aldi stimmel, csak másik városban(Gyula)
nekem innen pöstrűű, oylan egyforma:)
Őőő, na az lehet:)
Gyulai aldi
Akkó megkérdezem a békési kollégákat, ők melyik aldi parkolójába járnek rendetlenkedni.
az a gyári. Italmondo tud hozni eredeti aprilia alkatrészként, nem olcsón.
Üdv:D lesz Tiszacsege valamikor?
Meg vki mondjon már nekem legyen szives vélemény asso werke dugattyúról!meg h mi az ára annak mert nem igen találok sehol!
Hali

Valaki meg tudná mondani, h az Extrema óráiról, h lehet leszedni a peremet ha számlapot akarok cserélni meg ha a peremről le akarom takarítani a festéket?

Köszi
Én éjfél táján tudok odamenni egy két karikára, előtte nálunk totál esélytelen.. Az automata öntözőrendszerük meg jól összevizezi a pályát :S
Ezzel csak az a gebasz, hogy 10ig még bőven van ott dolgozó, biztonsági őr, stb. Azok meg secc perc alatt elhajtanak.. Nálatok úgy néz ki máshogy állnak hozzá..
Itt be van kamerázva, és ki van írva táblára, hogy még aki vásárol (!) az is csak 1 órát maradhat a parkolóban, egyébként feljelentést von maga után a zárás utáni parkolóban tartózkodás.
Azt hiszem valami hallgatólagos megegyezés van, 10 ig nem zargatnak, a haverok ottan szoknak motorozni.
Jajj, Bence!
Beszéltem faterral, nem volt elragadtatva, de nem esélytelen, hogy még a héten is viheted akár. Ma megdumálom vele tutisra
Hát a picsába már, hogy a jó talikról mindig lemaradok:@:@ fater hálaistennek elvitte esztergájoshoz a hátsó anyát, azonkívűl a kibaszott szimeringem még mindig nincs sehol, de ha megis lenne, nem tudom mikor tudnám berakni, mert 1-től este 10-ig meló van. Elmenni eltudnék rögtön meló után koszosan&büdösen leszarnám, de elbaszott motor nélkül Ha meg kész lesz, tuti, hogy senki nem fog erre jönni. Leszarom. Akkor én fogok menni. kész.
Jót kérsz Te is :)
Magát az ALDI ringet bármelyik városban megtekintheted, mert mindenhol teljesen ugyanolyan. :)
Amikor a múlt héten lenn voltam, akkor egyedül voltam, ráadásul éjjel, és csak 5 percekre ugrok be mindig, mert kamera van és volt rá példa hogy pár perc után kinn voltak kocsival (egyedül voltam).. Többen nincs is értelme lemenni, azonnal kijönnek elzavarni kocsival, vagy csak szimplán a zsaruk..
képek
kösz!
hali,
mennénk mi is egy páran veletek. Mikor, hol találkoztok?
Az email-emre küldj képet és infot az Arrow.ról. Köszönöm!
rotax 122-123 gyári karcmentes rezó 9900-
4db gyári ledes karcmentes index 7900-
2006-2009 gyári karcmentes plexi 9900-
rotax 122-123 arrow rendszer 1000km-t futott 26900-
oké csinálj akkor nekem egy országos 2009-es horgász engedélyt okoska
Nem vastag ez kicsit egy 125-ösre?
mivan pöcs
HOLNAPIG ELADÓ!
170/55ös DUNLOP KR108 vágott slick szép állapotban,vágás óta nem ment egy métert sem,a képeken látható minőségben.Elsősorban pályára ajánlom.Én nem tudtam fölrakatni,ezért eladnám.
Ha érdekel még ma jelentkezz mert holnap visszaküldöm a gumisnak ha nem jelentkezik rá senki...
Ára:15.000HUF