Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a Marble Arch-on ( Oxford Street- Hyde Park Corner), a The Cumberland*****Hotellal szembeni Patessiere Valerie nevű kávézóban dolgoztam. Én is bementem legalább 30-40 helyre önéletrajzzal. napi 30kilómétert sétáltam Londonban 3 napon keresztül. Vasárnap érkeztem, kedden kezdtem munkát keresni, szerdán ezen a helyen mondták, hogy csütörtökön kezdhetek.
Most a válság miatt nehéz dolgod lesz nagyon. Én még előtte dolgoztam ott. Mondjuk nekem könnyű dolgom volt mert többet voltam eddig Londonban mint Budapesten szám szerint akkor voltam 15. alkalommal, tehát úgy ismerem Londont, mint ahol lakok Debrecent


Te is jó elhasználtad a d 208 at
remélem figyelitek az első motoremelőm :D
a felrakás folyamata...
majd dobok fel, egyébként mocsok jó gumma, nagyon szépen tapad, korrekt cucc..
Atta, 49,2 az elég jó idő egy 60as cimconnyal kecsóringen?
ez mit művelne az eresváltómmal:P
basszus tényleg
köszi!
hirdetéseiban le van írva .... sztem bármeik 2t topicban meg találod. tzr50be keresd meg a hozzászólást. ott úgy is ritkán beszélnek
már láttam ..... :D
én rst akarok hallgatni nem ezt .....
KisTuning!
Valami privátba, mondjuk e-mail vagy msn-be megadnád nekem Bence számát, mert én is hasonló képpen állok ezzel az olaj üggyel...
nem teszel fel képet róla most hogy a motorodon van csak úgy küllemre akarom megnézni
Heló! központi rugó kellene 97-es rs-hez nemtudna valaki eggyet?
megjött vasárnap a pilot power, tegnap felrakattam a felnikre, ma meg beraktam a kerekeket a motorba. MIndjárt megyek kipróbálni jupí :)
Nah az kiraly Le tudnad irni hogy te mit dolgoztal meg hogy hol, mert eddig szetszortam az oneletrajzomat meg megprobaltam ilyen szendvics kihordot de azt mondtak h tele vannak szoval ha tudnal segiteni akko megkoszonnem
http://www.sportsbikeshop.co.u...

Talátam egy oldalt de ha valaki tud olcsóbban használtat akkor az is jó ám
capoeira.arigato@gmail.com

köszi :-)
Sziasztok! Ha valaki tud fordulatszám mérő spirált és hozza csigát kérem jelezzen ! Az se baj ha csak spirál van! Köszi!
adj mailt és küldök képet, illetve árat.
Szia!
Mennyiért válnál meg tőle?
SZiasztok!
Nincs valakinek véletlenül egy eladó bal első indexe (komplett) 1998-as rossi replica 125-öshöz?
Köszi,
A
De azért a Ringes vidit dobd vissza youtube ra
rossz az msn em és nem tudnak felvenni :S:S:S adi_mhr@hotmail.com erre írhatsz hogy mi kellene