Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenkinek!
3000.- Ft-nyi festék kannával leféyneztem az RS pályaidom készletét.
Szerintetek? (Azt is vegyük hozzá, hogy első "munkám")
Még nincs kész, a héten megyek vele a matricázóhoz, aztán szintén 3000 Ft-nyi lakkal átfújom, arról is teszek fel majd képeket!
Plusz egy kép a hátsó lámpámról, és a gyári lámpának kihagyott hely kitöltő idomjáról.
A gyári légszűrőházba milyen szivacsot érdemes rakni cserekor? Elvileg léteznek nagyobb légáteresztőképességű spéci légszűrőszivacsok.
amúgy meg nyugtat hogy van más is aki kicsit "testesebb" de mondhatnám úgy is hogy az átlagnál izmosabbak vagyunk tudnillik az izom nehezebb mint a zsir
amúgy elég szépen birják alattam de biztos szeretnének már egy könnyebb gazdát
számból vetted ki a szót de egy rsv 1000-en azért jól mutatnék
igazán nincs mit :)
Kösz Tyt ezt a lehetőséget
asszem ezeket a vasakat nem igen ránk méretezték RSAdam :)
Látom te is legalább annyira hülyén nézhetsz ki a miton mint én az RSen :)) Majom a köszörűkövön.
Számít a felniméret is, mert ha keskenyebb a miton, jobban összehúzza a 150es gumit.. Régebbi RSen láttam 150es gumit, de a felni keskenyebb volt mint az enyémen, és kinézett vagy 130asnak :)
Ami még optikai csalódás, a kopottság. A kopott d208 sokkal szélesebbnek tűnt az új pilot powernál, pedig nem :)
az jó szerintem nekem is power lesz a következő gumi amúgy nem tom mért van az hogy 150-es gumi van hátul de kurvára nem látni rajta hogy 150-es az rs-en is 150-es volt de sokkal vastagabbnak tűnt vagy csak én képzelgek
OFF
Mondanám hogy húzzatok a faszba MSNre a privát témáitokkal, de mivel nem ír senki, így maradhattok :)
ON

...amúgy ez a pilot power egyre királyabb, már jobbra balra letérdeltem vele az aldi ringen, és sokkal bátrabban merem odarakni, mint a d208-al.. Megérte az árát.
hallod te inkább gyere ne fórumozzál jó?
valentipeace-nek
menj fel msnre :D
lemaradtam minek van barátja?
:DD
adamka911-van már barátja majdnem 10 hónapja
hello hello
és ezt nem az előttem lévőre..
figy,most nekem magyarázhattok itt órákig,de ha egyszer NEM VELEM BESZÉLT ÉS NEM IS TUDTAM HOGY JÖN MEGNÉZNI A MOTORT,így mit mondjak?tegnap mikor hívott,pont Debrecenbe voltam,csak hívott,h nem veszi fel haverom,és ő meg ott van Karcagon.ezt már leírtam párszor de mind1,egyszer csak megértitek.
Ez úgy megy, pontosabban úgy kellene mennie, hogy korrektül illik elmondani a motor állapotát telefonon keresztül. Nem az volt a baja, hogy nem tetszett a verda, hanem hogy "a telefonban elmondott állapot mérföldekre volt a helyszínen látható állapottól."