Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy msn-t tudsz adni ?:p
van egy full idom szettem ilyen rs re. Ha kell valakinek szoljon
Örülök, hogy segíthettem!
nagyon szépen köszönöm!
Szevasz!
www.nagyvas.hu itt találsz hozzá elég sok mindent!
Hőgombát szerintem nem tartanak, de az italmondo-tól, vagy a citybike-tól biztos tudsz rendelni!
SOk sikert!
hali!Nem tudjátok hol lehetne 97-es rs-hez plexit, hőgombát, fékbetéteket, matricagarnitúrát venni?és egy kérdés hogy, 6-7ezres fordulaton kis terhelés alatt kicsit kopog. dugót vagy hengert kellene cserélni? ez egy folytott rs 10ezres fordulaton megy 140-et az jó? várom válaszotokat!
Ismerek egy ilyen srácot itt a közelben
Én is dolgoztam tavaly Londonban. Mikor mentem dolgozni annyi motor láttam, hogy beszarás. Egy lámpánál legalább 6-8. MV Agusta Brutale, F4, Ducati hypermotard, 1098, Triumph daytona, speed/street Triple-ből rengeteg volt.
Mi is majdnem vettünk egy GSX-R-t csak a fenntartási költségek miatt mito lett belőle. Mondjuk nem is bánom, hogy robogó után van egy ilyen "lépcső" is. 2-3 év múlva ha már dolgozok viszont( remélem) már nem lesz gond egy ilyet fenntartani :)
Az tuti Bence volt.
Én Gödöllőn szoktam láttni mindig egy talma replicát. nagyon vékony srác jár vele mindig polóba van meg papucsba
Láttam ma a Bükkben Lillafüred környékén 1 talma replikát, nem innen volt valaki? ha igen kérném jelezze, közös gurulás reményében
Helló olyan kérdésem lenne hogy valamiért berezonál a hátsókeréknél vami + egyszer jó egyszer nem (20m-enkén változik) segítsetek pls
bodzát szedünk BMW-t veszünk !? amúgy köszönöm
Helloka!
Ha valakinek esetleg kellene...
Metzeler Sportec M3 110 - 160 párban RS-en volt 4000 km -t
3 mm felület a kopáshatár felett. Kb RS-en 15.000 km.
Eredeti áron. első 33.000.- hátsó 44.000.- = 77.000.-
25.000.-Ft Tényleges 4000 km meg 2 pályanap.
jó megy már vkinek grat
uhh, baszod a ménest ezt kegyetlen szép. De nagyon, de nagyon vigyázz a gépre, de főleg magadra. Sok balesetmentes kilómétert, széles utat, gumifákat kívánok!
Grat!Nagyon szép.Aztán vigyázz magadra!
köszönöm

Tyt láttam hogy írtál MSNen de épp a gixert próbálgattam.
ez nem ér monnyuk én egy duki 748-ra pályázok vagy egy triumph daytona 675-re de azért ez se kutya mármint az rs csak vicc szép gixxxer
Gratulálok hozzá, nagyon szép motor. Gyorsan lecserélted a kis rs-t. Ha jól emlékszem kb. egy évig volt.
De ez azért csak gixxer haccáz
Vigyázz rá!
Üdv
sok balesetmentes km-t!
Sziasztok!

Haza hoztam ma az új madaram Rsért pedig holnap jönnek. szóval bemutattom nektek az új gépet
Most egy honapig nincs motor mert kint vagyok londonba es szerzek vmi melot aztan majd agusztusban megyek haza a netet a szomszédtol lopom az utca meg tele van motorral. csomoan azzal mennek dolgozni, r6ok regik ujak cbr-ek suzuki alig van par meg rengeteg sv meg ilyen 124os 4utemu. Ja es eddig 2nap alatt 2 uj r1 nah udv mindenkinek a egyesult kiralysagbol