Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Számomra se szóval valamit alkosson gyorsan mert ez ígyx nem jó
Nem tudok menni Kakucsra nem jön meg addig a szimering, de ha gondoljátok eljöhetnétek hozzám harasztira:)
Kakucstól~40km
Kössz
Bence bekapcsolhatná azt a kib@szott telefonját. azt mondta héten itt lesz az oalj de már 2 hete várok rá ez így nem igazán buli számomra .....
kérdezz rá az NSR fórumban!
Ok

Köszi

A Bence szerinted ha úgy küldi (Szfvárra) mennyi a postaköltség?
Ez lessz a nyerő...Bencénél 2300ft A Mol dynamic nem tudja azt mint ez és még drágább is.
Szia !

És erről mi a vélemény ? MOL Dynamic Moto 2T.
Szia !

Külön olajzás ! (2005-ös ).
Kb Ár .....
Csak ezt a 3at ne amit felsoroltál! Ha benzinhez kevered akkor Agip Racing 2t Ha olajpumpás akkor Agip Speed 2t.
Sziasztok !

Milyen olajat javasoltok a Benzin mellé (RS 125 ),mert ahány ember annyi ötlet........ (Aral, Schell, MOL 2t) ?
Zöld v Bordó annyi biztos hogy szintetikus ....
Ha valakinek van bevált vagy sokan azt használjátok akkor megvan a megoldás.

Köszi
Üdv!
Tud valaki valami olyan helyet ahol kipufogó dobot lehet csináltatni?
Egy 125ös honda nsr-re kellene a dob, az nsr fórumon azt mondták a itt érdeklődjek
10ért a tiéd, felvettelek msn-re
Helló olyan kérdésem lenne hogy valamiért berezonál a hátsókeréknél vami + egyszer jó egyszer nem (20m-enkén változik) segítsetek pls
Jajj sorry nem neked akart menni, hanem a Tominak
nem lesz leszedve a tárcsa! A nyomatékadatokat azért kinéztem előre a gépkönyvből, de nem fogom leszedni a tárcsát. A gumisok meg SEMMIT nem fognak szerelni a gépemen, én kiszedem a kereket előre, azt nekik csak a gummát kell cserélniük... Ha meg véletlen elgörbítik a tárcsát vagy sérül a festés,, itt fog figyelni a fogyasztóvédelem a kamrában :))))
meg kérjél csavarrögzítööt mikor összebuherja, meg nézd meg manualban milyne nyomatékkal kell meghúzni, és szólj hogy nyomikulccsal csinálja.
az a főszopó (bár egy oylan új burzsujmotonál mint a tied még annyira nme fosós ). hogy ki van írva szinte minden gumishoz, hogy a scavarokér nem vállalnak felelősséget. na nekem be is jött, me rendes motorokn dupla tárcsa van mint tudjuk , és az lén kerekem csak a nyergek levételével jön le, és sikeresen me gis forgott az egyik nyeregben a csavar mé ga guicserémnél..
mi a pina az enyém 10ért?
most 8as van benne:Dszal...de bence mondta h hát az túl kicsi hőértékű....:D
Járatáshoz, mivel olyankor nem szabad forgatni nagyon a motort, nem 10-es hőértékű, hanem csak 8-as (vagy 9-es) "melegebb" gyertya kellett volna. A hőérték miatt köpte be minden bizonnyal.
felvettelek!
hali! van egy eladó benzincsapom rs-re, én tévedésből vettem meg egyszer sem használt,ha érdekel valakit msn: dug6unk@hotmail.com üdv
Az lehet h megérné, de a képedből nézve nagyon patent állapotban van az RS-ed. Ha amúgy is eladnád az RS-t, akkor talán megérné, de eltudnád adni így is...
Helló
Szerintetek megéri elcserélni az rs-t(95 évj.) 1 2003-as SR-re + 250 000 ft ? Tanácstalan vagyok !