Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jólett baszki! :D nagyonis :D

Amúgy írtam iwiw-en, majd olvasd el! :)
Ha valakit érdekel esetleg.
Bőrruhára minta felvarrása, adhatok címet!
Az én ruhám most készült el, pont ahogy megrajzoltam!
Pár kép:
Ma kaptam a tippet, itt elég jó áron vannak a kétütemű Agip olajok.

http://www.motorolajcentrum.hu...

Agip Speed 2T 2350 HUF
Agip Racing 2T 3350 HUF

És nem kell rá heteket várni
hajógyári már ezer éve kiment a divatból. oda már csak bulizni járnak a pestiek :)
a szervek elbarikádozták az utat betontömbökkel, hogy csak cikázva lehessen közlekedni. egyenes szakasz már nem sok van.
vannak más helyek :)
Ja azt elfelejtettem írni, hogy MINDIG ÖLTÖZZETEK BE RENDESEN! :D

Görögöknél nyaralok perpill és béreltem egy robogót.

Kymco People S 200

Hát no comment. Akkora fos hogy az nemigaz. Sikerült is egy gecinagyot taknyolni, ráadásul utassal a hátam mögött.
A védőruha az tangapapucsból, fürdőgatyából, pólóból és napszemüvegből állt.

Ennek a szarnak nincs olyan futóműve mint az rs-nek, meg nem tapad úgy a kínai gumi, mint a dunlop, és hát meglett az eredménye.
Jobb oldalam eléggé leamortizálódott, lábujjaim, lábszáram, térdem, alkarom... Nem gyenge. Képet nem mutatok, mert okádnátok :D
Utasom jobban megúszta, de kettőnknek a fürdőzés, strand, rohangálás kimaradt a nyaralásból :(

Szal ruha gyerekek, ruha!
hajógyári ?
Cső srácok!

Péntek este elmegyünk páran gyorsulgatni, meg motorozni a városba. (Budapest)
Kb 9től éjjel 2ig lenne a dolog.
Először gyorsulgatás stb, aztán éjfél körül irány a belváros. Közben megállhatunk, pihi, kaja, Meki stb.

Eddig hárman vagyunk. Ha valakinek van kedve jönni, az szóljon, szeretettel várjuk.
Egyetlen feltétel, hogy tudd tartani a tempót, szal minimum 125.

1. DonPedro
2. Mb80
3. RSPetya
am köszi Pedro!
most nem vagyok otthon,holnap megnézem.am nem hiszem h átakar baszni,nem olyan fajta,még házhoz is szállított olajat,szal...me mennyit adtál neki?:D
áá dehogy
mobilja csak 1 van a 30as? vagy hallod lennél oly kedves és elküldenéd ha van házi telefonjuk akkor annak a számát.. mert az oké hogy a zsé kell neki de nekem meg kell az olaj amit megbeszéltünk kb 1 hónapja, és szerintem ő se akar átbaszni...vagyis ajánlom neki erősen
Jövök egy két hülye kérdéssel!Mennyibe van egy dugattyú kb és milyet ajánlotok?(Asso volt nekem besült )esetleg henger furás mennyibe megy még?
Nagyvason is lehet valami ilyesmit kapni. (talán ugynailyen)
Az indexhez kell ellenállás is, mert LED-es!
A Louis-ban vásároltam bécsben, de van Magyarországi forgalmazó.
www.bazismotor.eu Pontos árat nem tudom.
Eladó volt, de inkább az RXV 550 megy eladásra a gixxer 750-esemhez.
nekem otársam,msn-en se szoktam látni:S
Vki tudja BenceRS akármilyen elérhetőségét mert megvan a telószáma de kivan kapcsolva és kurvára kéne vele beszélnem
fúúh,rohadt jól néz ki:Daz indexeket honnan vetted és mennyiért ha szabad tudni?
Ez a motor még néhány héttel ezelőtt nem volt eladó?
célozgatunk? :D hát srácok akkor én ne maradjak már ki abból hogy milyen hülyén nézek ki az rs-en :D
Igen benne vagyok, jó lesz szerintem!
Jó nehéz szitn válaszottál :)
A feketét a legnehezebb fújni , pötyölések ánrylatváltozások csiszolásnyom mindne apro dolog meglátszik rajta.
De nem lett rossz ;)
Pénteken hallom tervbe van bemegyünk Petyával este Pestre ?
valamennyire igen
Jó lett. Lekezelted előtte rendesen? Kromofág, alapozó, stb? Mert ha nem, akkor hamar ledobja majd a festéket.