Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mosmá asszem sehogy
Tényleg Tyt dobjál már fel pár képet az "aldi ringről" kiváncsi vagyok milyen az a cucc hogyan mentek rajta ilyesmi...
tehát akkor az aldi ringes képek is p.shoposak lennének ? tudtam én mindig hogy nagy mágus vagy te ...
ott a pont
szerintem ne örüljetek előre, én photoshoppal is csinálok nektek ilyen postai bizonylatot
bocs Bence
kösz már én is ideges voltam
azta. mi 5-6 körül léptünk má nem emléxem..
még a rohamrendőrök is kijöttek
nem. votl bunyó? a parasztok nem bírtak magukkal?
Jólvan köszi sorry az aggodalmaskodásért de tényleg 1-2x eszembejutott hogy hátha leléptél a zsével, mert akárhonnan is nézzük már kb 1 hónapja elküldtem. De örülök hogy no para
bunyón ottvoltál?:D
voltam a birkafőző fesztiválon, héjj
1 hétig nem voltam itthon tegnap feladtam még egyszer bocs.
Szia !

Köszi !

Gondoltam mert nagyon sűrű volt, most a Speed-et néztem hozott kollégám és sokkal folyosabb.

még1x köszi
Jó én elhiszem sőt reménykedtem is benne hogy nem pont egy motoros spanját fogja átbaszni. Csak a telefonja kivan kapcsolva msn-en nincs és olaj meg nem jön már egy hónapja. ilyenkor mit gondoljak? és nem én vagyok az egyetlen aki hasonlóan jár ebben az ügyben
pumpáshoz speed
tankba racing
Sziasztok !

Tegnapi nap motorozás közben elfogyott az olajam ! Benzinkúton csak Agip RACING 2T -t kaptam a SPEED helyett szerintetetek működik ill beleönthetem-e? Nekem kicsit sűrűnek tűnik különolajzáshoz ez nem jóóóóóóóó?
Szerintem megéri eljönni, persze saját döntés felmérni a távot, meg a programokat. Mivel ez már a 9. találkozó fel tudjuk használni az előtte lévő 8 tapasztalatait, és idénre nagyobb keretből is gazdálkodhatott a csapatunk, de mindenkit szívesen várunk.
Üdv.
Most péntek & szombaton itt lesz buli Tass-on.
Kár h kicsit messze van nekem Pest pedig énis benn lennék a "buliban"...
Ha valakit esetleg érdekel:
Jövő hétvégén rendezi meg a Pilisi Sólymok az újabb Motoros Találkozóját!

www.pilisisolymok.hu Az egeret vidd a megjelenő plakátra, de ne kattints
akkor zsír lesz a péntek :)
olaj témára meg annyi hogy én itt veszem 1800 ft asszem amikro elmentem vettem rögtön 4 et is

http://www.koper.hu/AGIP-terme...

Agip Speed 2 T
Köszönöm!
Elolvasom 1 pár perc