Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első gumi ára érdekelne, mail vagy írj ide, köszi!
felőlem összefuthatunk majd vmikor,mert bérletes vok meccsre:Dmeg most aug.3-tól úgy néz ki 14ig minden nap bent leszek debrecenbe:D
Bencével versenyezz kilóméterfalásba...
kevesebb mint 2hónap alatt több mint 5ezer km
jah most láttam hogy karcagi
itt a 209gp-ről egy kis bemutatás http://totalbike.hu/magazin/hirek/?main:2007.04.17.&3076
68
jaja lehet egész nap a városban "koválygok" de nem láttalak debreceni vagy mert akkor találkozhatnánk
Ezekkel inkább rakd meg a kazánt... Képről látom, hogy kemény, mint a f....om
úgy látom akkor nem csak nekem jött be a d209 gp:Dam rohadt jól tapad meg minden,de nagyon kopik:Dtovábbi tapasztalatok?:DRsAdam,tegnap téged láttalak az egyetem sugárúton vagy min,egyik kereszteződésbe rádmutattam egy kék pözsóból,mentem a selejtezőre:D
Ha valakinek kell elviheti a d 207 garnitúrámat , a hátsó teljesen lement de az első meg szinte új .
Árajánlatot várok

És term . nekemis d 209 gp van fent
Én is ma cseréltem le a gumikat ezek voltak fenn, helyette d209 Gp ment fel..
nevet légyszi
szeva, a hátsót ingyen is odaadom, mert az már tényleg nem jó másra, csak lefüstölni. Az elsőbe még fér km, majd megmérem a profilmélységét. Viszont sajna egy picit az első is baloldalasra van kopva.. Mondj egy árat a tyt@vnet.hu -ra
Szia !

A lecserélt gumik érdekelnének (főleg az első). Milyen árra gondoltál? Ha tudod fotózzd le mind a kettőt...

köszi
szeva, 64 volt a garnitúra + felrakás
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy egy arrow sport kipufogó rendszer mennyit dob a motoron le-ben, gyorsulásra és végsebességre ha a gyári lánckerekekek vannak a mocin? Sajna totálkár lett a gyári kipufogóm és ha már cserés akkor nem a gyári megy vissza rá .
nagyon jól néz ki a motoron amúgy mennyiért vetted drágább mint a pilot sport
Neked, meg annak akit érdekel, így néz ki a gépen:
sziasztok!

1órája elvitték az RS-em
Miskolc környékére - Onga. Szóval most már arra lehet majd látni. Ha minden igaz következő kunmadarasi napokon is kinnt lesz az RS.
Kicsit szar érzés volt látni hogy elviszik :S
Ez nagyon fasza gumi biztos nem lessz vele gond
ha érdekel nekem van központi telóm igaz af1 125-ösből de rsbe is berakható. elérhetőségeim adatlapomon vagy az aprohirdetéseknél megtalálod!
amúgy a sárga evot is becserléltetem egy 2004-es mitoba szal a kérdésem az lenne hogy a 2004-esen Pirelli Dragon SuperCorsa Pro van rajta http://sportmotor.hu/teszt/pir... mit tudtok erről a gumiról itt van link a motorról is láccik a gumi is http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Talán ennek a guminak már több köze van a nagy tempós pályázáshoz . Ezért kicsit erősebben kell utcán menni vele hogy felmelegedjen . Legalábbis szerintem .
jah és a pilot power:
- következetesen tapad
- kanyarban olyan stabil, mint a sínautó
- az út egyenetlenségeit talán picit jobban megérzi, de semmi negatív
- közel sem melegedett fel annyira, mint a d208 (na hogy ez mitől? )
- érdekes módon hiába nem melegedett fel utcán nagyon, kiválóan tapadt
18500km ment a gyári d208 garnitúrába, egyébként teljesen meg voltam vele elégedve, de mint az utsó képen is látszik, nagyon kocka, ráadásul baloldalasra van elkopva. Összességében nagyon jó kis gumi volt, az első még elmenne vagy 10000km-t, szóval ha kell vkinek, olcsón megboltoljuk (egyben akartam cserélni a garnitúrát).
Ha már leszedtem a féknyergeket, megnéztem a fékbetéteim állapotát, és boldogan nyugtáztam hogy a gyári fékbetétek 18500km után is elég jól állnak. Az első olyan mintha még vagy tripla ennyit elmenne, a hátsón jobban látszott kopás, de még 5e kmt tuti elmegy. Városban inkább használom a hátsó féket, főleg amikor pihenek és elengedem a kormányt, tudok a fékpedállal fékezni, ráadásul a fos kátyús úton ha az elsővel fékezek beül az eleje és szétrázza a belem.. Ezért (is) jó a hátsó fék :)
Ha meg nagyobbat fékezek, akkor húzom az elsőt, de ahogy a km és mm adatok mutatják, kurva gazdaságosan használom :))