Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért köszi
már elkelt
Hy, mail cím: STREETES@FREESTART.HU
Képet, árat, telefonszámot kérek...
Sűrgős lenne a POWER NYELV
Előre is köszi...
ÜDV!
minden csapágy oldalára rávan írva a méret h pl 6206, ki se kell venni a kereket csak rázoomolsz egy kicsit és megvan...
Na ezt nem tom...nem néztem
magyyar01 lÁtom ti kivettétek a hátsó kereket, nemtod megmondani milyen csapágyak mennek bele? fontos lenne waz:S:S
Elvileg tudnia kell. 10Gb tárhelyet biztosít az "óriás" file-ok csatolására. Próba szerencse.
Hamar fogy....
és szted a freemail tud kezelni 20 megát? mert ha igen, átküldöm..
Szia!
Eddig csak ezt sikerült találnom: "Rotax Engine Manual 122"
Esetleg átküldenéd nekem, amid van? g.tovari@freemail.hu
Előre is köszönöm!

A különböző évjáratú modellekre való kipufogók felmennek bármelyik motorra? Felerősítési pontok megegyeznek?
Rendben, holnap feldobom.
nem, úgy volt - bencével beszéltem meg -, hogy bence bemegy a karcag metallicába és elhozza a pénzt.
de tisztáztuk, melózott. Csak én azt hittem, hogy még pénteken elhozta a pénzt, te szombaton postázod. én meg itt paráztam, hogy a postás megint nem hozta.
figy, levélként add fel és elsőbbségivel pls. Sima borítékban.
Videót miért törölted youtuberól? :o
Megnéztem volna még párszor...
Kinek van itt eladó sp hátsó rugója?
Kellett volna? Úgy beszéltük hogy utalsz és küldöm.
hátsó keréknél lévő anyát vennék. mivel sűrű mentes és elég spéci sehol nem találtam, még hasonlót sem. aki tud írjon, vagy msn-en jelezze. köszi.
nem tud nekem vki eladó hátsófék konzoltartót? a képen bejelöltem....
Oszt a power nyelvet fölattad-é mán?:DDD
Sziasztok cserélném motorom ilyen motorra a külsö nem nagyon érdekel csak motorikusan legyen jóóó msn cimem: ricsike0417@hotmail.com
Szevasz, igazából ez a szerelési könyv nem való az újabb fajta RShez, hanem a régebbi szériáshoz, viszont elég sok dolog megegyezik (blokk, váz, stb), ezért használom azt. Nekem egy fórumos kollega (nem az RS topicból) küldte el mailben.. 20 megás
Keresek sztenderkapcsolót Rs 125-höz ha valaki tud olcsón jelezze.
komplett szettem van
érd msnen vagy mailbe: kistuning5@citromail.hu
Sziasztok! 2000-res évjáratú aprilia rs 125-ös gépem van és idomokat szeretnék hozzá venni esetleng nemtudtok valami olyan bontót esetleg magánszemélyt akinél/aminél ez megoldható ?
ment SMS-be. vihar miatt most szarakodik az MSN illetve a net.
tuning címet nevet nem adtál meg msn-en írd le