Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz!
A szerelési könyvhöz, amit említettél nincs véletlenül linked? Honnan lehetne letölteni?
sziasztok cserélném Yamaha dt-met 125ös speed motorra http://www.kepesmotor.hu/yamah...
egészségetekre
tudtad hogy ha a sprayt a fogaitokra fújjátok csillogó fehér lesz, jobb mint a paszta
Ma szervizeltük az RS eket(Bencéjét,Gozsiét)És jobb hijján a nagy hőségbe a castrol láncspray kupakját használtuk pohárnak...
Én is csodálkoztam mikor hívtál hogy bassza meg mi baja lehet. Aztán tudod én is mondtam hogy vmit nem kapcsoltál el. mondtad hogy NEM aztán utána agyaltam mi lehet a gond. de akkor no para
hallod én voltam ma a fasz úgy indítottam hogy a csapot addig nyitottam ki amíg nem indul be.. nem indult aztán elzártam aztán nyitva hagytam a végén és 15 mp alatt belefolyt a benin és pöcröff már indult is a piciszívem
Joe-Z: dolgozik & tanul
Már nem fórumozik. épp most vett 2hete egy K6os gixert. full fekete, 12ezer km.
mit is ?
Köszi Kistuning!
gyülőllek. nem rossz
2.5
Sziasztok !

Új belépőként köszöntök mindenkit és egyből két kérdésem is lenne. Az első Rs 125 2005-ös évjárathoz keresnék sztender kapcsolót (vki. megszabaditott tőle egy parkolóban) nem tudom bontott olcsón létezik-e belőle. A másik pedig a km spirál.

Köszi a segítséget.
hali

nekem van, írj egy mail címet és küldök képet meg árat. üdv
aham értem kösz fahee, és nemtod véletlen hogy milyen csapágyak mennek bele az első meg a hátsó kerékbe?:S mer ez is érdekelne...

Ám lenne még 1 kérdésem, 94/95 ös rs extremam van, és olyan gondom lenne hogy úgyvetem észre 40 50 foknál nemnyit a power hanem 60 tól kezd, nos kb 2 honapja a motorom 40 foknál jobban nem melegszik be, elképzelhető hogy a termosztatom elromlott, és egyből ahogy dolgozik a moci kapja a hűtést? mert úgyvetem észre a power se nyit :S:S:S de ha csupálom végig és akkor véletlen bemelegszik 60 fokra, akkor kinyit:S help pls akinek volt már ilyen gondja irjon

Meg még 1 kérdés 15 / 39 es átételt rakok most a mocimra, akinek ilyen átételje van és volt, annak mennyire joban gyorsulk mint az eredeti 16 /39, és menyni a végsebessége_?

előre is thx a válaszotokat!
Sűrgősen kéne 1 power nyelv, akinek van normális áron, kérem írjon elérhetőséggel együtt és visszahívom!
Előre is köszönöm!
A loctite az egy csavar és agyrögzítő aminek több fajtája van. Nekem van itthon a polcomon olyan amit ha rárakok vmire akkor azt csak flexel bírom utána leszedni! Az aprilia nem tudom milyen fajtát rak rá de szerintem jobban jársz ha fönt hagyod a tárcsákat, főleg hogy ennek a loctitnek 50mililitere 3500ft
te erespéniszű ! legközelebb szóljál ha mentek gyorsulni mennék énis;)
az a 2centi nem tudom hogy jött ki. Amúgy nem hiszem hogy ekkora különbség befolyásolná a végsebességet. Meg nem is értem miért lenne probléma. Vezethetőségre meg sztem talán annyira nem lehet dönteni vele (tavaly nekem is 150/70 volt fent).
mert akkor elöl hátul 1 centvel vastagabbak lennének a gumiaim:s help pls
sziasztok!
nekem most hatul 130/70/17 es gumi van fent és elég jo, csak kicsit kopott és 150/70/17 ra akarnám lecserélni mivel elöl 110/80/17 em van fent, és mivel gyárilag előre 110/70/17 és hátra 150/60/17 megy, ha hátra tennék 150/60/17 est, akkor 2 centivel lejjeb lenne a hátúja, mivel első gumi szinte új és azt nem akarnám cserélni. szerintem én hátra 150/70/17 et rakok, ezt nemtudjátok hogy jó ötlet e vagy nem? kihat e a végsebességre, vagy esetleg a motor kezelhetőségére?
irjatok pls kedden mék venni hátsó gumit

A másik meg nemtua valaki milyen csapágyak mennek a hátsó meg első kerékbe?

előre is kösz a válaszokat!
Szerintem felesleges leszedned. Egy gumiszerelésnél nem igazán tudják elgörbitgetni a tárcsát (max ha az a cél). Elviszed ott állsz melletük aztán kész. Inkább arra figyelj hogy ne basszák le a felnidről a festéket.
igen, erre gondoltam én is.
A szerelési könyv szerint Loctite-val vannak becsavarva a csavarok.. Ezzel kapcsolatban vmi tudnivaló? visszarakásnál veszek ilyen cuccot rákenem, összerakom és ennyi?
Csak elöbb jelöld meg hogy volt rajta mert ha másképp teszed vissza lehet hogy ütni fog...
Én is most cserélek gumit , inkább szedd le fő a biztonság