Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja elég messze, 200Km! De az a legnagyobb baj hogy még a pályák is rohadt messze vannak! Egyedül ahova többször tudok menni az a kecskeméti gokartpálya, de az is 100Km!
Na ennek örülök Na akkor kár keresnem ha már Gádoroson sincs névrokon
A poén az h pl 10 ből 10-en nem tudják hallás után leírni pontosan a vezetéknevem

Akkor egy kicsit messze vagy Budapest-től
hol van ilyen akcsió és meddig???
Joe:: Gádoroson lakom (Békés megye), de nem ismerek Gádorosi vezetéknevűt! Vagyis egyet, de az Te vagy!
ja. hüye buzik... ráadásul nekem pont oyan ruhám van.
TZRrr te mondtad h Gádoroson laksz nem??? Mert már kérdeztem csak nem tudom h válaszoltál-e már h vannak-e még ott Gádorosi vezetéknevű emberek? Mert én az országban egyenlőre 2-ről tudok abból mindenki rokon
shox-nál most tök jó akció van
2részes bőrruha 109900 helyett 69,900
jaja!
Kösz! Valszeg nekem is olyan sisakom lesz!
Bence a Shoxban vetted hozzá a plexit???
jaja oyanom van, de a plekót külön vettem hozzá, arany irridiumos... egyébként átlátszóval van!
itt a számom hívjon fel megbeszéljük 0630/4350015
az is marad még egy ideig 520ezer ft-ért
Szeva!
Mitkérsz érte komolyan?
Mert az egyik haveromat érdekelné!
Videó holnapra meglex, aztán valahogy felrakom:-)
Még mindig eladó a mocim skacok!
Na mi a pöcs van errefelé??

Ejnye srácok elmentek kicsit döntögetni azt mindig lenulláztok egy-két motort!!!
Annyira azért nem kell hajtani mert ez lesz a vége könnyen. A videóra én is kíváncsi leszek!!!
Vezér, jó látni hogy mindenkinek fehér a "06osa, csak én vok ilyen egyedi a feketémmel
Én is :P
úgy néz ki nemsokár RS 125 tulaj leszek
Hi bencce! Neked AGV GP1-es sisakos van?? Sötétített plexivel vetted?
Én tudok most egy eladó Gianeli dobot.ha érdekel valakit szóljon és megkérdezem az árárt
RS-re szeretnék csak végdobot venni és foggalmam nincs milyet kéne meg hogy mennyibe kerül meg hol lehet ezt beszerezni ha tud valaki lécci segitsen... elöre is köcce APRILIA FOREVER
Kipufogó dobból milyet nézzek?? Arrow, Giannelli, Jolly Moto?? RS-emre kéne
Mi ujság?