Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Ha már feljött a téma gumiügyben: Az RS 125 2002-es kézikönyve alapján elölre a 3.00x17-es kerékre mehet 100/80 és 110/70 gumi egyaránt. Hátulra a 4.00x17-es kerékre a 130/70, a 140/60 és a 150/60-as gumi. Próbálta már valaki a vékonyabb gumikkal? A vastag hátsó gumi nem csak "optikai" tuning? Elvileg a 30 Le-höz elég lehet hátra a 130-as gumi is nem? A vb-n sem mennek 125-ben vastagabb gumival. Itt írta még korábban vki, hogy a gyári méretű Dunlop 207 208-as gumival nem igazán érdemes a határokat keresni, mert hiába vastagabb, csúszik.
ejj de szép :) Elfogadnám, csak feketében, vagy valami más színben. Ettől kifolyik a szemem, ha ránézek :)
Apum állandóan azzal nyaggat, hogy vegyünk nekem BMW-t az aprilia helyett Rohadt nagy a kísértés, ennek ellenére még mindig a kis apriliára csomagolom magam :)
2.0,2.5,2.8? :)
aham, hát minden igaz akkor az lesz... A dönthetőségről anyit, hogy én nem vettem észre külömséget, ezt igy sztem úgyanúgy lehet dönteni mint másikat, mivel próbáltam a haver mociját is...
Miért nem egyből már babarózsaszín?
nahh most 1 új jövevény miatt kicsit háttérbe szorul a motorozás ..........
Bence, kellene egy index, msn-en meg kellene majd beszélnünk. Meg akkor lehet kéne egy liter olaj is hozzá
A gumihoz, a gyári méret ugye 110/70 r17 és 150/60 r17. Mindennemű eltérés már nem a gyári méret, innentől neked kell eldönteni hogy mennyire zavar a különbség. Viszont a végsebesség az, ami a legkevésbé fontos egy ilyen kérdéssel kapcsolatban, engem jobban érdekelne a kezelhetőség, dönthetőség, stb...
A csapágymérethez meg annyit, ha nem sikerült megtudnod az adatokat, a legjobban jársz ha kiszeded azt ami most benne van, és jól elviszed egy csapágyboltba, hogy ilyet kérsz. Ennyi :)
Üdv
Üdv!

Segítséget kérnék tőletek, hogy milyen csapágyak mennek az RS 125 hátsó ill első kerekébe, lécci aki tudja irjon nagyon fontos lenne!

a másik kérdésem az hogy úgytudom az RS nek az első gumi vastagsága 70 a hátsó 60, nos nekem elől 80 és hátul 70 van, ez kihat a végsebességre? vagy nincs jelentősége hogy lecseréljem őket?

előre is köszi mindenkinek a segítségét!
Vmi helyzetjelentést basszál már errefelé hogy merre tart a cucc
farkast orba pöckölni tényleg befostam a röhögéstől:D kész volt aki a mailt írta:D
Na azért ne állj neki buzizni mert hátha tényleg befosol.
buziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiik:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nem ám befosól vazze.
mit csinált?
Te kis buzigyerek
Remélem tudod hogy erre rábaszol.
nem laza a láncod?
azt a felnicsíkot meg firkáld át pirosra

http://minardi.freeblog.hu/fil...
Az nem oriási bibi ha nincs termosztát . Szerintem a hőgombáddal lehet a gond .
ilyen melegben még termosztát nélkül is fel kell melegednie a mocinak :)
Nekem sincs benne
Azt megköszönném, mer nekem nem hogy rossz a termosztátom, hanem nincs is, és 20p motorozás után is cold-on van. Nem túl bíztató látávány Amúgy nem, nem kistarcsán vettem, a 19kerületbe egy sráctól még tavasszal. Alkalmi vétel volt, amivel jól meg is szívtam.
Megnézhetem holnap asszem itthon van .
Ezt a gépet nem a Kistarcsai motorkereskedésben vetted véletlenül ?
Valaki tud átmérő meg hossz adatokat mondani egy rs termosztátjáról? köszi
Pedro!

Ha esetleg olvasod a fórumot és látod hogy írtam, akkor légyszi hívjál fel!
sajna most nagyon nincs pénzem....de ha lesz mindenképp szólok
bukógombához valakinek van ötlete? (természetesen rs125 re)