Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NOISA

gyári plexi és 4db gyári index 18000-
sziasztok
Gyári, ÚJ rotax 122 es henger eladó! Ára. 54900.-ft, akár dugattyúval is.
Érd: 06-20-545-3546
dacamotor@gmail.com
sziasztok!

eladó egy Polini dugattyúszett rs 125 be 60 as ÁTMÉRŐJŰ.
B-s dugattyú.
Ára 19990.-ft
Érd: 06-20-545-3546
dacamotor@gmail.com
Bence tömegcikk lett a motorod
VALAKI NEM TUDNA 1 Rs rezonátort?
fontos lenne az enyém 2008 as és le van butítva!
ha valaki tudna akkor csörögjön már rám a: 30 635 50 45.on
Magyarul te kummantasz amíg apád dolgozik széép
én6 úgy vettem a motort hogy 4,5 cm kilógott a telószárból.
Én ekkor pont Bencét és Csuky interjúvoltam a továbbiakról, addig fater kikapta.
De utána belepróbáltam, nem akad el.
vagy esetleg úgy érted, hogy beengedték az elejét 4cm-el? Az meg eleve marha radikális beállítás, de nem károgok..
ez a förmedvény csoda hogy kijött a mocidból. Sokat küzdöttél vele?
Nem értem ezt a futóműállítós dolgot.. Azt írtad 4 cmt emeltek az elején. Hogy értve? Az első teleszkóp szárakat lehet lejjebb és feljebb ereszteni/engedni, de ahhoz hogy 4 cmt lehessen emelni az elején, eleve legalább 4cmre be volt eresztve az első telószár... A gyári beállításnál pedig fél cm sem lóg ki felül a villahídnál a telószárakból, nem hogy 4 cm... Ráadásul a versenyzők is csak mm-eket mozgatnak a teleszkópszár magasságán, eleve furcsa hogy egy utcai motoron miért kéne 4cmre kiemelni... Meg mint írtam a gyári beállítás nem enged meg 4cm kiemelést, akkor már rég kihúztad a teleszkóp szárakat a villahídból stb..
Fotózd már le légyszi ,mert lehet csak az én analóg agyam nem fogja fel, de sztem ez nem OK.
körforgalom
ezt hívták powernyelvnek a motoromba
hát jah mindeggyik faszfej ezerszer elmondja hogy a szériabeállításokat ne bolygasdd mert csak szarabb lessz legutbb az a Talmácsi mondta
Mért eldobtad? Amúgy komolyan kérdezem? Pályán vagy utcán? Mert nekem a d208al azt mondták h a lábtartó csak úgy ér le ha el is dobod bár nekem egyszer leért de az a hringen volt
mind1-ik látható, észrevehető

a futóművet n6agyon eltalálták, ma ért le elösször a a lábtartóm
És ezt ők mondták, vagy láttad h meg is csinálták?
17/40 et se forogja ki a motorod minek neked akkor 17/38?
Ma hoztam el 8ezres szervízről a motort, B%orsod megyeiekn6ek csak ajánlani tudom! FIDO-MOTOR KFT


20.120 ft ért:
olajcsere,
fékfolyadék csere,
gyertycsere,
lán6cállítás(tisztítás,ken6és)
1. teleszkópon 4cm-ert emeltek(megáll a támasztón:D),
a hátsót keményeb5re állították,
megcsin6álták a dudám,
állítottak a váltokaromon(nem csörög)
km jeladót megcsin6álták,
karb5urátor állítás(észrevehetően6, simább a járása)
az idomb5an pótoltak csavart.

mindez 1nap alatt. GYORS, OLCSÓ
hívd fel az italmondot,nekik sztem biztos van,eddig akármit kértem mindig volt,honlapon tuti nem találsz,de sztem van nekik(66/437919 vagy 30/9535729 a számuk)
Szia! Pedig van a Nagyvas-on. 5940/db a 38as, 2840 a 17es! Hívd fel őket, az a legegyszerűbb
aprilia rs 125-re kellene hátsó teleszkóp segítsetek, fontos lenne vagy esetleg linkeeket ahol meg tudom nézni.előre is kösz.:):):)
Szevasztok!
Ki használ 17/38-as áttételt az RS-en?
Arra gondoltam, hogy azt raknák fel!
Csak az a baj, hogy 38-as lánckereket nem találok sehol rá!
Valaki tudja, hogy honnan tudnék rendelni?
A nagyvason néztem már, de ott nem találtam 38-ast !
Segítsetek! Köszi