Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is pereceltem?? jó tudni 1ébként a másik RS-es srác motorjával esett a haverja

Nekem csak Szerdán kezdődik a fősuli
elküldik postán...
gyuri üzletel itt a cuccokkal az egész helyet én mondtam neki, de nem tudja hol van h köcsög vok nem mondom meg aztán nem lesz 30ért rendszer
vagyél föl msnre azt megdumáljuk...
nekem nincs is olyan kurva messze, sőt... csak az a gase hogy ugrana a gari ha felraknám, vagy ezzel is csinálhatnám azt mint az elektronikával hogy 4000ként visszarakhatom bele a gyárit mikó" viszem szervízbe...
ha 30-ért komplett rendszert hoz az nagyon megéri..... de kiskunhalas nagyon messze van szal valami közelebbi cucc kéne
Kodolányiban gazdasági szakon!
most akkor csaba meg kornél esett el? hogy sikerült eltanyázni???? a motoroknak mi bajuk lett???
hol tanulsz? és milyen szakon?
+ a főiskola!
jó reggelt?? holnaptól kezdődik az egyetem...
jó reggelt
jóóóreggelt
Rsata, nem vágom, a haverjával rendeztük a dolgot, a haverját VÁradi CSabának hívják....

Phoneman!!
a szem belső vagy külső átmérője érdekel?? ha külső akkor a szélén vagy a közepén??
há ne menj... én mindjárt elaszok.. ittam 2 sört nemsokára ambient es zzzzzzzzzzz
gianelli vég van 10ért(telóban ezt mondta) szentem 8ba eltudod hozni,de most megy olaszba nekem hoz arrow rendszert 30ért...
És ott elképzelhető hogy van fasza dob.... mert azé annyira nem akarok gányt venni....
jah akkor másoknak is Kornél vagyok. NINCS KEDVEM MENNI BAKKKKTER
hát én kornélnak szólítlak élőben csak itt h értsék mások is:)
namost hulla fáradtam zúgó fülekkel sajgó csuklókkal/térdekkel és háttal irány a copacabana
ja csak megálltunk fényképezkedni azért maradtunk le tudod én is full aszittem h csak kamerázni álltunk meg csak furcsa volt h te miért állsz lentebb
Bencce nyugottan szólíts Kornélnak
HÁt igen, nagyon agyas vagy, vérzik az ujjam remegek és megkérdezed, miért itt állok, itt akarok fényképezni... mondom jóóól van
Hát igen, ha nem maradtatok volna le annyira, akkor láttátok volna az esetet:-))) De igy is fogjátok, mert rajta van vidin.....
mondtam h a bokorban fox csak bevárni:) de az a pillanat, jövök fel.. mondom ez hüye bazmeg leparkol a kanyarban... félreállok... itt akartok kamerázni? és akkor már láttam h fogod a kezed és igy remeg mint a qrva élet... "hüye vagy bazmeg most estem el"
hát jah.... tényleg roncsderbi.. 4en voltunk, közülünk ketten elestek. titkának a végén leesett a csiga meg a kilométeróraspirál, nekem a meg a távtartók a hátsó lánckeréknél, örülök h haza tudtam jönni még... de nagyon meleg volt.. megérte:)