Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eldobtam a gépet a mátrában, de szerencsére sikerült megörökiteni kamerán, akkor tettük át elöttem lévőre a kamerát:-)))) Fenébe, jobban örülnék, ha nem lenne minek rajta lennie....
Nagy baj nem lett, bár már kezdem érezi, fájnak a kezeim, meg a hátam.... Motor meg...:-) Majd felrakom milyen videókat csináltunk....
mármint h rendszám nincs rajta
bővebben? hát mitmondjakmég
sok rendőr volt de semmi parás, Csabának megjegyezte egy motoros rendőr h attól h eltakarjuk a mociját még látja h nincs rajta semmi, ezen kivül semmi
Picit BÖVEBBEN..........
Csabaaaaa az imbuszoooom
Rendőrségi basztatás nem volt???
12ezer motoros sok sok zsííír gép chopperhegyek tömeg, aláírtunk hallgattunk egy kis beszédet és jöttünk
Nha mi volt a tüntetésen???
örömmel jelentem h túlélte mindenki a mai BUDAPEST-MÁTRA-BUDAPEST roncsderbit
ha "csak" 20eKm-et elment/megy....tökéletes
nah akkor magyarul 10 liter benzinhez kever 1 deci olajat ezzel mien a kenése szerinted?????
ja lemaradt...olasznak nagyobb a süritése valszeg jobban igénybe van véve ezért se tartos...(nem fikázás )
alapban 1/100- rol indul 900/950km/1liter megy el ha forgatom(amit nem nagyon kell--2henger )125-nél kicsivel kevesebb a km...
jó én azért írtam amit írtam az R2-re mert nekem is volt szerencsém már pár olasz gépezetből kiszedni a dugót amiban R2 volt és hát nah... Amugy kiszámoltad már hogy az olaj pumpa mennyi olajat kever 1 liter benzinhez???
tudod nem1 motorban szedtem ki dugot amiben nem hiperszuper olaj volt....25eKm volt a legkevesebb..(gyári yamaha dugok-volt 1 125tdr 40eKm...)de ne vitázzunk,ha te ugy érzed használd azt+pancsoljál
jah amugy nem a természetes kopásra gondoltam de tit tudjátok én inkább kevergetek
85 a legvége (egyenes felső testel)
Igazad van mindneki azt csinál amit akar.Érdekes elképzeléseid vannak de te tudod.
semmit nem csinál vele(nekem még nem volt gondom)...(azzal ha te kevered 1/30 vagy akármennyire többet ártasz..)ez az én véleményem mindenki azt csinál amit akar...viták elkerülése miatt
Láttam már a dugóm! Miért mit csinál vele? Természetes kopás! Ennyi! Na mentem fürdeni! Csá
Neked menyit megy az f12őd?
én sem annyiért veszem . Amugy láttad már a dugódat hogy az R2 mit csinál vele????
Nem ismerem! Nekem teljesen jó az R2! De szerintem az emberek többsége ezt használja! Meg 8 ezret ki nem adnék 1L olajért!
Szerintem az(A747) meg a motul 800 a legjobb 2T olaj
annyi talán most nincs de szép ára van