Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Tudom nem azonos típus, de 2 ütem.Van egy olasz változat tzr125-ös ami teljesen fel van újítva mind motorikusan, mind külsőleg.Most szeretnék bele egy kis morcosítást.Konkrétan:Malossi red filter méretre vágható sportlégszűrő, pollini karbon membránlapok(ha vki tudja melyik méret lehet az ideális a 0,25-0,4mm-ből az jó lenne),Gianelli teljes típusazonos rendszer,gyorsgáz. A karbi a gépen dellorto 32-es 148-as fúvókával,a henger, főtengely új, proxx dugóval.Bármilyen véleményt,tapasztalato szívesen fogadok mind az alkatrészekről egyenként, vagy az egész konfigról.
hy all coming soon ---- the cébéer kettőszázötven baby blade jah épp ma ütöttek el de szerencsére a sámsonnal, simson=Totálkár, váz teleszkóp minden nekem semmi bajom nem lett eltekintve hogy a bal nagylábújjam tiszta lila és horzsálások nagyon sok helyen
Az eset: a nő egy ford sportkát vezetett ezüst szinüt és sport felnivel mellette egy 7 éves kislány hozzáteszem nem is ülhetett volna az anyós ülésen mind1 én egy 19? A Simson S53-al piros púpositott tank csupa csupa nyalánkság. mögötte mentem vagy inkább sréhen és a nő elkezdett a felező vonalhoz húzodni már majdnem átt is ment a másik sávba én mentem szabályosan előre és index nélkül a nő puff be jobbra a kormány én áttestem a magam 105-110 kg-os verseny súlyommal a motorháztető felett és az egyik parkóló piros fiat bravo személygépkocsi jobb hátső oldalához estem a kezzemel le is vertem a rendszám táblát végezetül a nő el akart hajtani de én úgy le ordibáltam hogy hol van az esze és meg fogtam a kocsit hogy maradjon csak itt kiszált és elismerte hogy ő volt a hibás ennyi a mai késő esti mese köszönöm figyelmüket a reklám után folytatjuk
tschüs everybody (egyre jobban megy az angol és a dójcsland )
Kész olajmaffia van itt fórumon
Nah még egy kicsit engedj!
érdekesek ezek az árak
agip speed 2t 2200Ft
agip racing 2t 2700ft

06306294424
Nem arról volt szó, hogy felmegyen e, hanem hogy jó e, or not.
ráköltöttem a fél életem és 250km-nél megragadtam és most nincs több pénzem megcsináltatni , na de ma jött a hír h 1 dugó kell és elvileg újra járni fog a kicsike
Felment gond nélkül a 160 as hátra még a sárvédőbe se ér bele.
Agip Racing 2T ricinus versenyolaj eladó! 3300Ft/ Liter! Agip Speed 2T 2600Ft/ Liter És Castrol Láncspray 2100Ft! Érdeklődni: kasa93@freemail.hu e-mail cimen! Vagy telefonon: 06203753004!
VAn a motornak egy felnije.
Arra VALÓ valamekkora gumi.
Nem sok játéktér van, és nem azért mert nem fér be a villába.

Rendszerint a gumik adatlapján rakta van, mekkora felnire köll rakni, olykor a gumin magán is.

Mondjuk van a 90 es micselin szlikk,(elsőkerék) ahhoz 2,25 felni kell(ezt írja a lapja) 2 es felnin behúzódik, 2,5 ösön kilapul.
(lehet ez most nem volt pontos, de kb)
Köszi szépen! Lassan kiderül, most indulok a gumishoz.
elvileg bele kéne férnie..
Most komolyan elfér hátul a lengővillába? mert most megyek a gumishoz.
Fel.
Hátra.
Pókkal.
valaki tudna nekem segíteni abban hogy 160 as gumit föltudok-e tenni az rs-re?
motorszám átirás mennyibe kerül? tudja vki?
Hát ja sajnos, majd talán jövőre RSV-kkel
Sajnos elmarad
Pedig ott lettünk volna haverokkal...
hogy hogy mi lett a géppel?
Nekem sima saválló lemezből van kivágva egy lap, két füllel és kész szerintem ez egyszerűbb mint a gyárit faricskálni.
Eladó !

link
érd.: kistuning5@hotmail.com
30/547-5719
jó helyre kell vinni. Itt van olyan hely, ahol a motorra kb. rá se néznek :D
prizma nélkül is bukta műszakin
én ezért csináltam teljesen újat