Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és "LÁSD"
csak nálam evidens, hogy ha érdekel egy motor vagy egy téma, akkor utánaolvasok és eztán kérdezek mi?
Kezdem néha azt hinni, hogy néhány srác csendben figyeli miről beszélünk, és rá egy hétre hogy kibeszéltünk egy témát, újra belekérdez, sunyin vigyorogva.
Minden féle gecizés nélkül mondom, főleg azoknak akik mostanában jöttek ide:

OLVASSATOK MÁR VISSZA KÉRLEK! NEKÜNK SE BULI MINDENT MINDEN NAP LEÍRNI.

De amúgy röviden: NE ,NE VEGYÉL 50ESKÉNT HASZNÁLT 125ÖS MOTORT MERT KURVÁRA MEGSZOPOD, LÁST A KOLLÉGA ESETÉT EGY HETE (SINCS). Remélem elég érthető választ kaptál.
üdv
Hello!
Venni szeretnék 1 aprilia rs 125ös motort és arra lennék kiváncsi hogyha ezt ugy veszem hogy 50esként szeretném használni akkor ez lehetséges?
ebay, és mérd le
vki pls help, akarok venni a 99es RS 125-ömbe egy pár angely eyes-t csak nem tudom h mekkora kellene (8cm átmérőjű ?) meg hogy honnan tudnék szerezni...
köszi
Helló Most akarnék venni egy rs 125 öst tudnátok informálni róla egy kicsit 2002-3 mast ezeknek mennyi a vége átlagfogyasztása aki tudja segitsen már előre is kösszi!
igen
lefele = függőlegesen?
lefele nyitva, jobbra tartalékon...
Hali. Vki mondja már meg, hogy van a benzincsap tartalékon és nyitva!? köszii
Sziasztok!
Keresek eladó SEM AMAL gyujtótrafót TM 14-04. Azonnal vevő vagyok rá. Elérhetőségem: djklein@index.hu
120-130 környékén...
sziasztok a 11kw os kiadás mennyit megy végre? rs 125! vagyis nincs benne power
Köszi szépen;)
A 125.vilaga.hu már elég rég nincs fejlesztve, és tudtommal nem is lesz.
kerestem amúgfy a 125 világánál de nincs :( orvosolni kéne a problémát nerm:P?
köszi a gyors segítséget;) már melegítettem is és most csöpög le;)
--"...köszi am én is arra gondoltam am a beöntő az az emlyik alá van írva a 600ccm? " - IGEN

--" haver mondta h. van vmi mágneses csavar ami össze szedi az eltört fogat vagymit...azt kapirgáljam ki vagy szedjem le kiengedés után az egész deknit? "-- a leengedő csavar mágneses, elég ha azt megpucolod, a deknit sztem nem szükséges leszedni.
höhö tudom h. hol van csak volt pár csavar ...köszi am én is arra gondoltam am a beöntő az az emlyik alá van írva a 600ccm? haver mondta h. van vmi mágneses csavar ami össze szedi az eltört fogat vagymit...azt kapirgáljam ki vagy szedjem le kiengedés után az egész deknit?
Beszélj Tuning-al, ő javíttatta az övét!
"blokk baloldala" - ha a motoron ülsz. Egyébként a kuplung felőli oldal :D
Feltéve ha váltóolajról beszélsz:

-blokk baloldalának alján egy imbusz csavar, mellé van írva hogy "OIL OUT" - ezzel ereszted le
- blokk baloldalának tetején műanyag csavar, 10-20Ft-ossal tudod kicsavarni, oda öntöd be a 6deci friss váltóolajat.
üdv
sziasztok:P olajcserénél melyik csavrt kell kicsavarni h. leengedjem az olajat és melyiknél töltöm be az újat? help me baby