Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neszojjábejó
uccso képen miaza kissebbség ott balszélen
legjobb barátja:D
Aha értem!
És te személyesen is ism őt vagy csak igy netről keresztül!?
AAm amikor vasárnap néztük nehezen indult meg olyan száraz kopogos hangja volt vagy a gyorsaságignak ilyen a hangjuk?
Bocsi a sok hülye kérdésért!
Nem.

Robka tud ebben segíteni neked
Hali!
Keresett a gyerek megint hogy most meg már elcserélné a gépezetet!Nem tudott volt valami gond vele v vmi?
Információdat eklőre is kösszi!
Helló!
Igen ez folytott motor.Én úgy tudom hogy ami most vannak papírjai azzal le lehet vizsgáztatni de én nem akarok bajlódni vele mert nekem 50-esből van jogsim.Így folytással és gyári rendszerrel meg ilyenek az én 75 kg-om alatt mentem vele 130-at végre.De azt hozzá kell tenni hogy 9000-es fordulaton,és 13000-ig van kottázva a fordulatszámmérő.Hát igen,ennyit jelent a folytás!Annyit még mondanék hogy alattam és a kb. 95-100kg-os bátjám alatt ment lazán 110-et utazósebességbe.
Sziasztok valaki nem tudja, hogy hogy kell beállítani a SEM AMAL gyújtást rotax 123-as blokkban, mert semmi jelölésem nincs meg, ha tudna valaki, akkor egy képet is elfogadnék, köszönöm!
Nah úgynézki leugrok kakucsra csütörtök délután.. de sajna még igencsak járatós a gép szóval csak barátkozok a pályával semmi komoly nem jön senki?

amúgy még mindig 4000 FT délután 1-6-ig ugye?
hello ez folytott motor?és le lehet műszakiztatni vagy pedig rendszámos? Nekem mindenképpen műszakis motor kellene!és mégegy gérdés-mennyit megy?mert amikkel eddig mentem 140-et utazóban mentek előre is köszönöm!
rendben
Jójó! Mutatom haveromnak, szerintem kelleni fog neki!
Köszi értem. És az mennyibe került neked?
Hello én annyit todok segíteni h nekem is 5-6 között ledadogott de az elektronika miatt van , kicseréltem azt semmi baja már abban a fordulatszámtartományban.
cscs,megtudná vki modnani mennyi lehet egy 92-es rs 125be egy henger újan,és használtan?
Hello. Segítséget szeretnék kérni van egy rs 125 ös 2000 es motorom. Alacsony fordulaton mikor húzom neki akkor bedadog olyan mint ha hideg lenne adok neki egy kis gázt meg jön a hangja és mikor nyit a power akkor megy rendesen. Volt benne egy 120 fúvóka azt kicseréltem egy 110es re egy kicsit jobb lett, de még mindig csinálja... fogalmam sincs h hanyast tegyek bele vagy mitől csinálhatja még! Valaki segítsen már! KÖszönöm
meg van még.
Eladnám vagy elcserélném Aprilia RS 125-ös Extrema tipusú nagyon jó állapotban lévő motoromat.Csere érdekel minden olyan sport vagy sport-túra mocira aminek a forgalmijában max 25 kw-t van.50 és 70ccm-esk kíméljenek.A motor nagyon jó állapotú de ez a képeken is látszik.Minden működik rajta,metálfekete fényezéssel,Power szelepes ,gyári kipufogórendszerrel ezért nem is nagyon lehetett széthajtani mert max 10-et pörög a folytások miatt.Ha kell a cserére kicsit rá is fizetek de az a cseremotortól függ.A motor irányára 275.000Ft.125-ös vagy 50-es papírokkal igény szerint. Az 50-es matricákat én raktam rá de már levettem őket.
Arról jutott eszembe, hogy még tavaly nyár elején valamelyik topikba beszélték, hogy az RS meg AF Futura 7800 körül nyit és 7500-nál zár, Sport Pro meg 8600-nál nyit vagy valami ilyesmi.
lehet nem írtál hülyeséget :D
Hali!
Megvan még a gumi? Ha igen, akkor elkelt!
Mivel javában 125 2T motorok fórumjait olvasom lehet kicsit összefolnyak a dolgok, szal sorry ha hülyeséget írtam. :)
Kösz
pl: nagyvas.hu-ról rendelsz 1 17fogas első fogaskereket, v bemész az aprilia-ba és ott rendelsz... 3-4e körül van