Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Régi rs-emből visszamaradt egy bontatlan első fékbetét, megrendeltem hozzá, de eladtam mielőtt beraktuk volna. New Fren a márkája, a nagyvasról rendeltem még anno. Ha vkit érdekel írjon nyugodtan :) Illetve az új rs-emből van egy gyári elektronika is, mivel ki lett cserélve a "nem torpanósra":D Ha kell vmeik csak szóljatok ( kép csak illusztráció)
itt az msn-em vegyél fel
na hogy én megspóroljam ezt az időt megoszthatnád velem, hol is tláltad...
msn-ed van?:D
Ja és amugy kihez szoktál járni az Erixába?
De akkor szolj már valahogy időbe hogy van e vagy nincs mert ha 2:20kor jövök rá hogy nem tudsz hozni már nincs idöm szaladgálni másikért...
voltam már én ott elég sokszor:D
jó remélem lesz holnapra olajam és el tudom vinni
Ugy lenne a legjobb...Fél 3 kor indul haza a buszom ugyh olyan 3:20 ig vagyok az Erixába!Addig be tudnád hozni?Mert ha nem akkor veszek máshol mert holnapra már minden féle képpen kell a motor!Gondolom azt tudod hogy elköltöztünk a halálkanyarba...
nem tud vki RS-hez hátsó féklámpa kapcsolót?
Tel: 06705926677
am az első: Pirelli dragon Supercorsa hátsó pedig Metzeller Rennsport!
jaja 06306294424 ezen hívj
2 órától ráérek
vagy bevigyem az Erixába?:D
Pénteken vagyis holnap megyek karcagra tudnál adni nekem egy dobozzal?speed 2t kéne
2perc és 2095Ft/L
speedet.
Amúgy nem akarlak elkeseríteni de a neten 1perc alatt találtam 2150/L-t (bruttó ár).
a speed felénk is hasonló árban van
Kellően nagy tételben szerintem még feleennyi sincs :D
És az is van a dobozba vagy arol 2t?hogy a gyikba ilyen olcsó?
mit kérsz érte?és hol laksz?
átvan utalva!
pénz?
Nekem van eladó garniturám! Tökéletes állapotba és pattent guma
egy kérdésem lenne! menni szeretnék az euroringre az rs-el de a gumi nem a legjobb, futófelület az kiváló csak éppen nem tapad(most vettem a motort) és sehol nem találom hol lehetne 16/60-az vagy 150/60-as gumit venni ami sportgumi és nem ilyen vízmintás meg utcai enduro meg iylenek! segítséget előre is köszönöm!

Üdv: Ádám