Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtommal nem...
Sajnos családi okok miatt ELADÓ az én Rs-em!
RS 125 04
vicces gyerek vagy Te
És mit akarsz venni utánna? 750es suzukit? mintha ezt hallottam volna fél füllel.

"Ezek a gonosz 750es suzukisok mindig csak bántják a szegény 125 cbreseket "
ELADÓ RS 125 2006!
Eladó lett a mocim, akit érdekel, nézze meg a hirdetést!
ITT van a hirdetés
tyt@vnet.hu
Keresek 160as méretű(17"os)jó állapotú slick gumit.Olyan kellene,ami vagy tök sima,vagy egy gyárilag mintás gumi(pl dunlop d208) mintája van belevágva(ez az utóbbi lenne a legideálisabb!)
Aki tudna segíteni,az vagy itt vagy az adatlapomon található címre legyen szíves írni!
Előre is köszönöm!
Hali
Nem tudod nekem megmondani, hogy ilyen hátsó gátlót lehet-e felújítani, mert ha nem akkor lehet, h vennem kell?
Rs 125 hátsó gátló eladó! Széria: 25000 Ft, SP: 40000 Ft
Június 1-én esti motorozás a Hungaroringen! Este 6-tól 8-ig csoportbontás nélküli pályamotorozás 12000 Ft-ért! Aki Aprilia Rs-el jön, annak 10000 Ft! Jelentkezni a 06308519052 vagy a 06205252837-es telefonszámon!
egyszer van gyereknap dagi:D:D
jaja;)
Nekem van egy DID X gyűrűs 520as láncom, 106 szemes. Van benne kemény 20 km (összetörött a motor)... Valakinek esetleg?
tévedsz a gyűrű nélküli sokkal jobb
A felesleget kellett levágni, mivel pont annyi szemeset nem lehetett venni. Fogtuk, levágtuk, a maradéknak nem esett baja, a felesleg meg amúgy is ment a kukába... Sokat nem kell rajta agonizálni, főleg ha nem sérül az a rész amit a motorra raksz.....
Ha vágták az már rég rossz
Valaki aki ért hozzá segítsen, a hátsó teleszkópot lehet felújítani vagy azt cserélni kell mindenképp?
motogptv!
köcsögök mind buzi elefpé:D
Vigyázzál, először számolja csak meg szépen hogy most hány szemes van rajta, aztán mondja meg h hány szemeset rendeljen.. Eleve nekem le is kellett vágni belőle pár szemet..
520as 120szemes DID lánc az nagyon jó, főleg ha "O" gyűrűs.
Helo.
Aprilia Rs be keresek Első lámpát
Gilera SP 01 hez elsölámpát.
Kösz elöre is
nem tudja valaki megmondani, hogy ha a motorszám változott(blokk csere miatt) akkor mennyibe van az hogy átirják? köszi