Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szal elül 17 hátul 40 fog.Értem.
Milyen láncot ajánlasz?DID legyen?Milyen méret?
Nem nagyon vágom az RS-t.
akk 17/40-es áttétel kell mert az a gyári lánc meg van fent sokfajta lehet válogatni
Sima gyári kellene neki.Semmi extra.
az attóé függ h mekkora áttétel szeretne am nagyvas.hu ott van minden
Üdv!
Egy spanomnak kellene RS 125-re új lánc és hátsó fogaskerék.Tudnátok segíteni hogy milyen kell pontosan és hogy honnan szerezhetné be?Köszi szépen!
köszike, holnap felhívom őket;)
Az a baj, hogy én direkt 50esként akartam használni és annak is vettem, igaz tisztába vagyok h nagy szarba kerülhetek vele, csak a remény hajtott, h nem lesz gond belőle, de persze én mégis megszoptam. Engem szülők nem támogatnak anyagilag csak etetnek, és a pár ezer ft-os ösztöndíjamból jó ha tankolni tudok, ezért is maradtam a papíroktól mentes motor mellett. Úgynézki eddig tartott a kötetlen motorozás. Kár, h városon kívül nem tudtam ezzel meglógni
Haver régi MTXén megcsinálta amikor elkapták a zsaruk 50esként, és az is rotax123 blokkos volt ha jól emlékszem. valahogy megoldható :)
50-es henger
Szevasz, hát rossz ötlet volt! Tudom ez most nem segít :)
De ha előtte idejössz, és megkérdezel minket hogy mik lehetnek a gondok ha 50esként hajtod, mi leírjuk hogy NE TEDD, és hogy miért ne tedd. Nem akarok álszentkedni, 1évet én is 50esként használtam az Af1 Futurám, "szerettek" is a rendőrök, már a kúton állva is rámragadtak, cseszegettek, stb.. Nem éri meg!
Szerintem ha megjön a határozat a jogsi elvételéről, vagy pénzbírságról, akkor hivatalos levélben kérheted a büntetés enyhítését, hogy nincs saját kereseted, tanuló vagy, stb. Persze 8 napon belül kell minden ilyet intézni ha jól tudom.
Vagy esetleg gyors elviszed egy szakszervizbe, rárakatsz valahogy egy 50es hengert, íratsz velük hivatalos papírt a hivatalos átalakításról, stb.. De ez még az előtt jó ha megfognak, utána már szvsz semmit sem ér...
És még örülhetsz hogy nem baleseted lett, mert akkor basztak volna meg igazán... Hát soksikert, nem irigyellek!
06205252837es számot hívd fel!
Aszalósék egyik telefonszáma és ők segítenek liszenszváltásban illetve a nevezésben!
mivel nemvagyok mindig netközelbe ezért ha kérdésed van akkor hívj engem és elmagyarázom a dolgokat!
ezért szoktak 125ös motorról olyan adásvételit irni amin nincs az a szöveg hogy "segédmotoros kerékpár vagy segédmotorkerékpár vagy robogó " vagy vmi ilyesmi cucc...ha van ilyen akkor lehet kötekedni...mmint a volt tujalra ezt rákenni de nemsok esélyt látok rá...
Erre a rendőr annyit fog mondani hogy kinek a tulajdonába vana motor? a tied...hát akkor te fogsz felelni érte...ennyi...
Ők is tudják hogy mi megy ezekkel a motorokkal csak megvan kötve a kezük...
Mondjam azt hogy míg te 3000FT os biztosítást fizetsz addig a többiek 6-8-10000FT ot és ehhez még Teljesítményadó 3-4-5000FT és eredetvizsga amikor megvették 13000, átirás 2000, forgalmi törzskönyv 12000....stbstb...
Látod ha jobban belegondolsz akkor az olcsóbb motor lesz a drágább...
Lehet berágsz rám de én ha rendőr lennék az összes 125ös motor 50es papirokkal mindet megbasznám...pont ezek miatt amit az elöbb leirtam hogy nemvéletlen vannak ezek az adók, késöbb sokkal egyszerübb azonosítani őket
egy robogónál a szaros adásvételi amit kb 2perc alatt gyártok ez elég vicces...
nembeszélve hogy 14évesen akkor vezethetnél egy 125öst 50es papirokkal, ami valljukbe nem olyan kor amikor teljes tudatába van az ember azzal amit tesz...de ebbe inkább nemmegyek bele...
A mi kamránkban olcsó lenne, bár akkor festékes lenne a szalonna.
Matricázás George - nál lesz ( fejidomra pár ezer Ft)
http://www.motormatricak.hu/
A fényezés már húzósabb lesz mert kamrában csinálják ( árát még nemtudom)
sziasztok Bielék!
Szükségem lenne egy kis segítségre , hogy hogy lehetne nevezni aprilia kupára, mert a brorganisationon megadott telszámot egy nő magánlakásán veszi fel xd és nemtudom lehet e még licenszet váltani vagy ha nem akkor egynaposat a helyszinen? +milyen telszámon lehet jelentkezni a verseny előtt?
Hát jogos! csak épp most kellett motorikusan rendbe tennem, ami több mint 100ezrembe volt, és már ezzel is a padlót verem. Ezért próbálok mindenbe kapaszkodni, hogy megússzam valahogy. Megyek is meghajtani a mocit, lehet az utolsó köreim lesznek :(
Ettől függetlenül minden jót kívánok ehhez, én is a saját példámon tanultam meg, nem kevés pénzt buktam...
Ha megdugsz egy 10 éves kislányt és elővesznek, azt mondod nem vagy köteles pontosan ismerni a korát, mert nem vagy antropológus?
400as DRZ is csak 150et megy, mégsem 50es...
Hát ez marhajó! De nekem, mint "nem motorszakértő" nem kötelességem tudni, hogy akitől vettem, 50-es adásvételivel, az egy 125-ös motort adott el nekem?! Mer azon kívül h 160at megy, semmi nem igazolja h ez nem 50es! Tudom ez durva, de hivatalosan így van, nem?
RENDKÍVÜLI AKCIÓ AZ APRILIA SULINÁL!
120000helyett 90000.-!
www.aszalos.hu

továbbá szombaton ill hétfőn lesz pályamotorozás!
délután 6tól 8ig!
szombaton csoportbontás lesz és úgynézki 8000FT lesz a 6tól 8ig azaz kis szünetekkel durván 1óra motorozás!
hétfőn 12000FT 6tól 8ig 2óra FULL!
RS 125-tel érkezők kedvezményt kapnak!
érdeklődni a linken található telefonszámon!
Motorbérlésre is van lehetőség...
alvázszámból megmondják a motor évjáratát és ccm-jét...
nem irigyellek megmondom őszintén...
125ös 50es papirokkal...ennyi nokomment...
Persze, hogy lehetséges...tipuskódból egyből megmondják...tudd meg, hogy melyik aprilia szalont akarja megkérdezni, és beszélj velük, hogy mondják azt, hogy 50es.
Egyébként engem is kaptak el még egy Suzuki RG-vel, alvázszámból megmondták, hogy 50es....3hónapra vették el a jogsim.
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Ilyen-Olyan okokból elkapott a rendőrség. ( jó gyerek vagyok, nem lépek le ) 50es papírokkal használom a mocit. Mivel semmiféle bizonyítékom nincs arról, hogy 50es bevallani nem fogom h nem az, így a kedves kihallgató rendőrtiszt vagy kicsoda alvázszám alapján akarja megtudni hogy ez tényleg 50es-e egy aprilia márkaszervízből. Ez lehetséges, hogy abból megállapítsa? És ha sikerül kiderítenie, hogy 125ös, akkor valami ötlet, hogyan húzzam ki magamat a sz*rból? köszi
cscs,nem tudná nekem megmondani vki SOMARACE tel.számát?mert szétvan szedve a gépem,azt már csak az anyag kéne hozzá h újra menjen.