Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na viszlát motorozás folyt köv 2010ben.... a tervek már alakulóban
Rendkivüli Citadella lesz a Júniusi!Két eseményt szervezünk egy napra. Az első 12:00 kor találkozunk a Citadella tetején a parkolóban, 12:30 kor indulunk ki a Hungaroringre ahol csapatostul megtehetünk 1 kört a Ringen (látványos lesz az bizonyos), majd 16:00 kor vissza érünk a Citadella parkolójába hogy egy 1 órás pihenés, beszélgetést követően 17:00-kor elinduljunk velencei tóhoz, hogy idei évi első fürdésünket megtehessük. :-O) Aki mind a kettőre jön az küldjön egy mail-t, Info@motorblokk.hu
köszönjük motorblokk.hu
jolvan akkor legalább beismertem nem vagyok magyar tanár és nem is leszek..
nem annak örülök hogy benézted, hanem annak hogy még nagy hangon hülyének is néztél :D
akkor remélem örülsz, h benéztem
Na a rendszámvilágítás.. A szerelgetés közben valahogy meghalt, nem ég, nem is néztem meg miért. Beraktam a faridomba a picsába, most max. a hátsó lámpa világítja a rendszámot :D
Köszönöm a jó tanácsokat ...
és a rendszám világítást is egyszerűen levágtad (gondolom fölötte)és kikötötted? A majdani műszakin ez nem lesz gáz ?
részben ezért is adtam el a Futurát anno :D
Szeva, én a gyárit alakítottam át..
Fogtam és levágtam a felesleget :D Ezt rád bízom, hogy melyik pontnál vágod el pontosan. Én próbáltam fűrésszel, de rájöttem hogy úgy elég sok idő, szóval szimplán leflexeltem
Aztán fúrtam új helyet az indexeknek, meg a rendszámnak két lyukat, majd odacsavaroztam.. A képeim közt láthatod hogy kb. hogy oldottam meg. Ja az indexet csavarokkal távtartóztam hogy látszódjanak.
Hát ezt benézted, a fojtás pontos j :)) Bár előttem már leírták.
Tyt, vagy bárki aki Rs-én átalakította a rendszámtartóját, ha egy kicsit részletesebben leírná, hogy mit-hogy csinált(vett rá vhol vagy átalakította a gyárit, ha igen, ez hogy tette )?

előre is köszi
persze én se szeretném meg mások se! de sztem akkor ezt végre megbeszéltük!
Te dolgod, de nem szemétségből írtuk neked amit írtunk, nekünk ugyan tényleg nem túl nagy gond ha téged beperelnek... De lehet ennek ellenére sokan mégse szeretnék ezt...
ez az én dolgom...
Hát márpedig ezzel csúnyán megütheted a bokádat...
nincs kikapcsolva, de nekem nem javította se így se úgy...
de mind1 én elmondtam a vélemlnyemet Tyt is elmondta az övét tovább nem érdekel ez az 50 es dolog!
Eh Tyt a kis szabálykövető :D Pár éve nem egészen így volt.. De örülök, hogy megtértél :)
De ki lehet kapcsolni:)
Firefoxban van beépítve nyelvhelyesség ellenőrző program
Nem erről persze, de azért nem baj, ha Magyar ember legalább megpróbál Magyarul írni.
Ha kétségeid vannak nézz be ide:
http://helyesiras.blog.hu/2008...
jó mind1 szótárban néztem mielőtt írtam.. de sztem ez a fórum nem erről szólna...
Nekem szombaton, két személlyel, elég tempósan, szóval csutkán, 130km-en megevett egy teli tankot, nyakig töltöttem
ott tévedsz, hogy-bár hangzásában hasonló a folyni szóhoz- még sincs a fojtásnak semmi köze hozzá.

Legjobb példa amit szintén sokan elrontanak, a "muszáj" ezt hangzása alapján sokan írják elipzsilonnal mint az uszályt, de mint a fojtás, a muszáj is pontos jé.

Mondjuk szerintem ezek a megbocsájtható hibák vannak sújosabbak: haly, halyó , esztergájos, tengej, szabájzó, hejettesít, stb.
De hülye vagy
ismered a Magyar helyesírás szabályait? úgy látszik, h nem mert akkor nem írnál ekkora hülyeséget, h a fojtás pontos J
am meg hidd el, h el tudom intézni ha baszogatnak, mert ahol kell ott vannak ismerőseim! akinek nincsenek azokat meg sajnálom!
neked meg csak annyi a bajod, h fizetned kell a motor után ellentétben azokkal akik 50es ként használják!