Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtom hogy neked elektrónikus - e , ha nem akkor km óra bowden .
meghalt ma a km órám útközben, egyfolytában 0-át mér, valaki ötlet, valakinek csinált milyet? nem szeretném az Apriliába bevinni, mert pofátlan áron dolgoznak

az utóbbi napokban több mint 500 kmert mentem, ennek nagyrészét az eső minden formájában, lehet összefüggés?
Pénteken 180 km ert jöttem autópályán(90-160 km/h), szombat 200 km a Bükkben és egyéb helyeken, tegnap 100 km 2 személlyel, ma 25 km 2személlyel. Ezzel arra akartam célozni hogy nem attól megbízhatatlan 1motor mert 2 ütemű, hanem azért tróger a gazdája!
a vázban nincs benne se a blokkban se a hengerben! igaz ha meg látok egy rendőrt akkor nem ondom h 100% ig nyugodt vagyok! sztem egy 125 ös motorral nem fogok elmenni több 100 km re motoros talira, mert 2 ütemű és sosem lehet tudni az ilyen motoroknál.. mind1 mindenkinek a saját dolga h mit csinál! (am meg kinézetre az 50 es 06 os rs nagyob mint a 2000 es 125 ös ha már a kinézetből uttalsz a ccm-ra, a km órát meg lehet optikázni, ennyi!)
Ez a 70-80 % kicsit már túlzó dolog..... esetleg az eladó motoroknál ez az arány Érthető okokból . Meg talán a robogóknál , mert ott még talán ezt be lehet játszani .
De valld be , te sem motorozol 100% osan nyugodtan ha látsz messziről egy fehér octaviát utánna megtörlöd a homlokod - " Dejó nem rendőr huuh "
Vagy elugarani többszáz km re egy motoros talira.... esetleg utast vinni . meg az hogy mi utal rá is minem :) Az rs esnél spec. kb minden arra utal hogy nagyobb mint 125
arról nem is beszélve, hogy
- a vázba is bele van ütve a ccm
- ha a vázszámból netán nem derítik ki 5 perc alatt, beküldenek KPM-re, és ott ígyis úgyis véged van. Balesetnél pedig kb. 80-90% hogy kiderül a csalás.
"egy sima ellenőrzésnél nem tudja meg mondani a rendőr h milyen a motor ha nincs benne semmi olyan ami utalna rá h nem 50 es! "
- 200ig skálázott órák
- 130-150es gumik
- stb..
Elég ha a vázszámot bediktálja, és pár percen belül megmondják hogy hány ccmes. Szerintem nem éri meg,de mindenki maga tudja :D
NEM BUZDÍTOTTAM SENKIT csak leírtam a véleményemet! a 125 ös motorok kb 70-80 % án nincs rendszám! ha balesetezel ismét csak azt tudom mondani h rendőrtől függ h elhiszi e h 50 es vagy nem! egy sima ellenőrzésnél nem tudja meg mondani a rendőr h milyen a motor ha nincs benne semmi olyan ami utalna rá h nem 50 es! 50-50% !
Ha meg csak 50-esre van jogsija akkor engedély nélküli vezetés is, ha így rohangál az ember akkor bátorítónak be lehet venni reggel 1-2 felest is...
Akkor örülj neki hogy eddig mákod volt. Azt nem tudom mit csinálsz ha csak szimplán közúti ellenőrzés van, és kiszednek? Vagy szimplán megállítanak? elég sok rendőr figyeli a rendszám nélküli 125ösöket..
Ismét nem válaszoltál, mi van ha balesetezel? kiderül minden, biztosítási csalás, bűncselekmény. sok sikert kívánok a továbbiakban, de másokat ne buzdíts hülyeségre. üdv
zsenikém én is 50 es papírokkal mászkálok kb 3 vagy 4 éve és egyszer sem volt még gondom. am meg rendőrje válogatja, hogy mit csinál ha megállít! az ésszel motorozást meg arra értettem h nem kell pl belefutni egy trafipaxba 120 al. hozzám is odajött a parkolóban h nem 50 es de nem tudott csinálni semmit és papír sem jött!
Ez aztán kurva okos beszólás volt... "ésszel kell motorozni".
Én épp tankoltam a futurával, amikor odajött csesztetni a rendőr, na ott hogy motorozol ésszel? Vagy ha elütnek hibádon kívül, kiderül a turpisság és nagy gebasz van, akkor hogy motorozol ésszel?
A haverjaid meg inkább örüljenek hogy nem volt még cinkjük... zsenikém.
én boltban vettem :) ha a gyári rs 33 lovas akkor a polinitől 30lessz;)
ja meg az...:D mennyire meg tőle jobban... például ha alapból 33 lovas akkor egy 160 as hengertől mennyi lesz?
sziasztok! az lenne a kérdésem hogy hol tudok pollini hengert beszerezni? válaszotokat előre is köszönöm...
Így is jogosan basznak meg.
Az én herce-húrcám is úgy indult, hogy megállított a rendőr közúti ellenőrzésnél és nem volt nálam a biztosítási csekkem. Inkább kapott volna el, akkor amikor állatkodom, mer akkor jogosan b*sznak meg, de így...
nekem van egy pár haverom aki 50 es ként használja és eddig nem volt semmi bajuk a rendőrökkel csak ésszel kell motorozni...
Jelenleg épp szopom az 50es papírokkal az 125ömet! Szóval, ha nem akarsz rendőrségre rohangálni és várni a büntit akkor ne használd 50esként! Ha nincs pénz de oan tudásod van, hogy bármikor megtudsz lépni bárki elől a kis rs-el akkor sok sikert!
diagram a fogyasztásáról...
Rs 125 faq:

fakkkjÚÚÚ olvass vissza
Meg kisvideó a powerpucolásról
készülhetne akkor a FAQ :)
No meg mivan ha 5-6 nál elgyengül a gép