Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"A hiszterézis (általában fizikai) rendszerek azon tulajdonsága, hogy érzéketlenek – nem azonnal reagálnak a rájuk ható erőkre, hanem késleltetéssel, vagy pedig nem térnek teljesen vissza az eredeti állapotukba: ezeknek a rendszereknek az állapota függ az előéletüktől. A kifejezés a görög υστέρησις, hiányosság szóból ered."

csak azt áruld el hogy ennek mi a pina köze van a 2állású powerhez... Mert az ecu vezérelt 3-4 állású powereknél oké, de itt?
császtok! 123-as henger nikaszilos van valakinek?
fasza is a castrol:D
Nézz utána mi az a hiszterézis jelenség, azt utána hülyézz le vkit!
Mert a sűrűbb olaj nehezebben tud megszökni
Szeva, először is egyszerre nyelte be? Mert ugye 6deci a váltóolaj mennyiség az RSben, tehát egy liter eleve nem lehetett benne.
Ha többször utántöltötted és összesen fogyott el egy lityó, akkor nem szóltam.
A másik, hogy milyen váltóolajat raktál bele? Amikor én a gyárilag előírt 75w90 full szint méregdrága váltóolajat beleraktam, nekem is megzabálta szinte teljesen a kis rohadék. A 10w30 repsol moto 2t transmissiones váltóolajat meg nem, azt nem ette meg.. Fene se érti :)
igen tudom, szokott is kavar lenni belőle :)))
Mi ez a hülyeség már? 7800nál nyit és 7500nál zár?miről beszélsz?
Úgy működik ahogy leírtam, max annyi hogy a nyitás változhat 8000körül, pl. a futurám 7800nál nyitotta ki.

Ja igen, és a drága egyetlen motorkám még 3 év után is könnyedén fel tudja kúrni az agyam... Történt ugyanis, hogy már megint szorult a koksztól a power nyelv (1200kmel ezelőtt takarítottam... tök jó hogy 1000kmként takaríthatom ezt kurva nyelvet).. Kivettem, kipucoltam, szétszedve gyönyörűen működik, menet közben végig nyitva.. 3x szedtem szét és raktam össze jól egymás után, végig nyitva van. A rugó visszatolja zárt állapotba. Na a fene se érti, de ma sem motorozom. Majd ha több időm lesz szórakozok még vele, mert ezt már múlt nyáron bejátszottam, és szétszedtem párszor mire jó lett..
sorry nem tudtam.... a kerekseggűbe 17/39-es
A mienkbe 17/40 a gyári áttétel
azt mondta h nem tett bele olajat mert le akarta cserélni és csak leengedte azért mehetett bele ennyi ha valami baja lesz a motornak fenégyelem!
Nézze meg még egyszer
motorja teljesen normál állapotban van 2hete volt szerelőnél minden át lett nézve rajta.
akkor azért megy az enyém is olyan jól:D
Lehet, hogy főtengelyszimeringes...azonnal vidd el szerelőhöz...
Szeritem teljesen normális, a legtöbb motor aminek valami kurvanagy baja van azt ezt csinálja.
azt majd az (power)elektronikád eldönti ;) 7800-8200 ig ahol a mocinak a legtökéletesebb
nem vagyok szakértő, de szerintem elég gáz!
Üdv fura kérdésem van az nem gáz hogy az rs benyakalt 1 liter váltóolajat?
a gyári áttétel 17/39-es
hy 16-os nem érdekel?
Üdv.Múltkor néztem meg ,hogy hanyas áttétel van a mocimban.A hátsó 40-es,de az első 15-ös.Mondtátok még múltkor,hogy nektek a gyári 17/40,én viszont meg kiszeretném cserélni,hogy nekem is 17-es legyen...Hol lehet venni ilyet?Ja és ezzel a láncal jó lesz ami most rajta van?
Ha jól emlékszem 7800-nál nyit és 7500-nál zár. Egész jó lett az info érettségim.