Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msn de nem látom h felvettél vna
Ez msn vagy csak e-mail címed? Mert ha msn akkor felvettelek, ha mail akkor írnám a kérésemet!
bencenokia@hotmail.com
Bence tudnál a segítségemre lenni? Csúnya pirosan világit az olaj lámpám az Rs en! Ezt kéne orvosolni egy kis Agip Speed-el!
ez elektromos kiskocsi te agyoniskolázott:D
monnyuk eddig is mindig kezdő voltam szal mind1
kezdő leszek! már nagyon várom a meccset lesz zúzás
Sziasztok!
Köszönöm a segítséget!
Nagyon patent lett a gép!
Sikerült faszán beállítani, és most minden hol erősebb lett valamivel!
Köszi a segítséget!
hehe szép mosógépet kaptál anyukádéktól :D
vmi más oldalon nem találok? vagy vkinem használtan? mindegy milyen tudok bele csináltatni jobb betétet HMMM
Teljesen ingyen fogok dolgozni... Egyszerűen gyakorolni akarom a szakmám.
(mellesleg ez nekem most nem egyetemi szakmai gyakornokság, mivel az összefüggő 17 hét, és egy félév kell, hogy megcsináld)
onnan nem köll :D
tökmindegy, annyiér megyek én is.
havi mennyiért?
majd meglátjuk. A mostani zéró marketingtevékenységüknél még én is sokkal jobbat tudok produkálni.
csődbe viszed majd:D
vizsgaidőszak van.. amúgy megyek dolgozni nyáron, én leszek a szegedi toyota marketingese..
nagyon:D
hát passz nem nyeleztem mindig lehet hogy rosszul volt be állitva jah és 34-es karbi volt rajta igazából a forma világ nem jött be meg láttam itt a közelbe a mitot, mann123 mitoját a buszon ülve és akkor döntöttem el hogy nekem kell egy mito már nagyon fájt a fejem az apriliától igy hát túl adtam rajta azt mondta a szerelőm hogy valami repedés is volt a blokkban
ARROW kipufogó rendszer eladó=50eft 1999-2009-ig
powerszett komplet=30eft 1999-2009-ig
cdi gyujtás=15eft
Bence,megvernél ha a devilbe bevinném az rs-t és kihoznám a talmát?:D
te sosem dolgozol?
MIért, ha kopott a dugó, akkor tán 2x annyi üzemanyag-levegő keveréket szív magába vagy mi a pöcs?