Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

castrol r2 4900??
es nekem tokre ugyanolyan mint a castrol 2500 ft-osa
most harmadjara repsolt tettem bele de ez se rossz
lesz pilisi csapatás? mikor hol ki? Télleg jó az R2 mert hallottam olyanokat h divatmárka lett és h már nem is olyan jó?
Én is Castrol használok az most bevállt mondom kipróbálom a motul is hát majd kiderül meik a jobb.
Castrol R2őt hát jah pilisi "csapatásból" lehet hogy csak lájtos túra tempó lesz
Na faker ma is gyönyörű motorozós időre ébredtünk kur*vák fa*za .
Hamár az olajoknál tartunk mit ajánlotok mit vegyek mert most fogyott el?
apropó az olajpumpa bowdenem kezd kiszőrösdni........ majdnem el is felejtettem
6 csavart kell kiszedni egy bowdent ki kötni két csövet lehúzni a pumpáról és ledugózni ennyi
törvények,eu-s normák....
fojtás
sőt az évek során egyre lejebb megy, 1re több a folytás stb...
és mit szednek ki?

Zsóti: gondolkozom rajta én is h kikössem, mert mondjuk az sem ok, h egy gyorsabb kanyarnál inkább húzok egy kuplungot h inkább guruljak, csak neh most akadjon meg, meg amikor 130 felett mész akkor kb a bal kezed teljes készültségben van ha megszorul akkor gyorsan kikuplungold... majd tavasszal lehet kiszedem.
Mert ezkell a népnek,,, 36 ló, 38ló ááh, egyre több, több mint a 05-04-03 RS-ekben ..sorolhatnám.. Pedig a motoron semmitse változtattak.
Akkor meg minek írják rá azt a nagy ámítást hogy már így is 30 ló de gecik
Biztos hogy nem lesz belőle soha 35 ló ha olyan 27-28 körül lesz az már nagyon jó
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Nekem azt ígértek hogy első szerviznél kiszednek meg valamit és meg lesz a 35 ló is szóval lehet igazat mondott a debreceni gyerek
Bence akkor ha amugy is keversz a benzinhez akkor már nem lenne mind1 ha alpból bekevernéd magadnak. Amugy Windsurfer motorja teljesen széria mondjuk én sem értem mi a faszért nem cibálta ki azt a szart.De aki komolyan foglalkozik vele az szedi ki.Nem vitatom hogy az Aprilia mérnökei nem értenek hozzá.DE EZ CSAK EGY KÉNYELMI MEGOLDÁS
Igazából nekem semmi kényelmi dolog nincs benne, mert ugyanugy tankolásnál elő kell kotornom az olajos flakont... egyenlőre még marad, bár nem tom egy 10 éves olajpumpa meddig üzemel, de félek h már nem sokáig...
goromba...nem otromba
Nemírta seholse, hogy otromba...
Akkor meg minek vetted meg ha otromba? Ja meg fojtottat vettél mert akkor az tényleg 15 ló az enyim az kb 30
egyébbként hánylovas az új RS?Tyt valami olyasmit mondott hogy 32
ehh. Aprilia is cska azért rakta bele mert ez marketing, ha nem lenne benne akkor a sok kis csíra nem venné meg, mert ehez öntögetni kell az olajat, éshogy az milyen gáz, nemfár el a táskában az olajos doboz. Zsóti is megmondta, hogy ez csak kényelmi ....
Hejjj én is megyek H-ringre vasárnap A-A -ra...

egyébként én pl nem szedtem ki az olajpumpát, de pl windsurfer sem, pedig ő versenyzik... nem hiszem h hüyék lennének az apriliások, van mögöttük elég tapasztalat, h belerakjanak egy olajpumpát a gépbe. tény h nem bízom annyira benne mondjuk én sem, de én még keverek a benzinhez is olajat a biztonság kedvéért...
Te ezt most komolyan gondoltad???Az új a legjob??? a tied hány lóerős 15 ????Vagy te vagy az a nagy tudású aki Debrecenben azzal kábítja népet hogy 36 lovas a gépe