Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tom... én inkább fotóznék, csak mondjuk multkor ledöt az állványról a gép és nem tolja ki az obit, majd pénteken megpróbálom megjavítani
jaa nemúgy értettem, én kameráznék.
1. nincs térdkoptatóm mert eladtam a gatyám
2. ha lenne se raknám le mert a majrém akkora mint a grandkanyon
nem gond az ha kap olajat! hagyd csak úgy!
helyes... vegas és after effects legyőzhetetlen párosítás
sziasztok,az a gondom h ott magyarba nekem állitottak az olajzáson h többet kapjon járatáskor,de már be van járatva,a szerelő meg azt mondta h ő nem meri bántani, nehogy túl sokat vegyen vissza,me akk a gépnek kampec,nemtudtok vkit aki ezt nekem beállitaná,jó lenne minél közelebb szegedhez v a szerb 6árhoz.kösz
benézted mert vegasom van
jah, majd lesz csak most keztem eltanulni, meg egy kamera kéne.
én most töltöttem le egy nagyon profi programot a sony-tól azabaj h 30napos verzsün amugy meg 100 dodó. 1nap alatt kitanultam kb, és csináltam is egy egész jó vidit a mocimról, vagyis még nincs kész mert csak az eleje van meg, mivel ilyen gyökér időjárásban nem fogok felállni a tankra, meg amugyse sztem , nademind1 pffff
biztos adobe premieres vagy pedig a vegas 1000X jobb
igazából felőlem kamerázhatsz, én úgy szeretek menni h hátizsák meg minden nélkül... szabadon de ha te elsőre egy idegen pályán rögtön csiszolod a térdkoptatódat, akkor én felveszem neked
na csináljatok egyet kiváncsi vok rá
Én is egy videón töröm a fejem csak kéne: -kamera
- meg most meg kell tanulnom vágni stb...
figy nem kell ahhoz talmának lenni h jó videót csinálj, én összevágom úgy h odabasszon csak sok anyag kell hozzá
azt majd ha már profin megy pilisben elsőre jó videót csinálni... abból bukta lesz
de jó nektek ahol ti laktok vannak hegyek bezzeg itt semmi
jo oké meglássuk, az agipot meg kipróbálom.
Mit szólnátok vmi videokészítéshez a pilisben?
25fok szombaton az jó
25 fok lesz szombaton
én szombat délelőtt pilisezek egyet asszem, akkor az idő is makulátlan lesz... holnap ne menjetek még sztem, mert ma esik meg esett is, tele lesz átfolyással, már szívtuk igy meg párszor.. de mondjuk ti tudjátok
Titka! Agip speed 2T csak azt én már használom jó ideje, nem drága, még senki nem is szídta, nem úgy mint a castrolt... ráadásul közelben be is tudod szerezni, ott van a sasadi ut előtt az agip.
Oláh Józsi mondta mert ő ott a nagy szervizes egy akkora pancser balfasz! leírok egy igényes munkáját:haverom primájának (hátul van a tankja) olyan hosszú csavart tett a faridomhoz h kilyukasztotta a tankot
itt is esik az eső meg nagyon erős szél van és 8C fok. pedig még csak augusztus van.
De már a tvasz várom.
nem,nem holnap megyünk olyan d.u négy felé remélem kegyes lesz hozzánk az időjárás... van msned?vegyél föl lécci maszlik1@msn.com. na most megyek angolra bicajjal,elviszem fater motoroskesztyűjét,mert rohadt hideg van (Revolution kesztyű,a vizsgára kellett)
mehetünk bazeg, engem még triciklivel is odabasznának úgyh ne aggódj. de ugy nem ma akartok menni mert itt nálunk tájfun van gec
sleepyone is budafokról jön 250es GTRrel...ha jön
egy sráccal megyünk 50es derbi szupermotoja van,meg lehet hogy jön sleepyone is. hát azért írtam "csapatást" mert azért 50es...no meg én se vagyok egy rossi