Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre nemgondoltam, de ígymár oké :)
Szerintem az új Aprilia Rs 125-ös a kategoriájába a legjobb!
énis avval nyomom az ipar de szerintem goromba!
Napi átlag 12 órát dolgozom egy pékségben.
Ahol apának segítek ingyen.
Aki egy pékségnél sofőr.
És előfordul napi 19 óra munkaidő is.
Így jó?
na most magyarul mert ebböl nem sokat érteni
Egy pékségnek dolgozó ember fia, akik igyen segít neki egész nyáron melózni nem egyszer napi 19(!!!!) órában, az átlag szerencsére "csak" 12 óra.
MIvagyte Kurafi, hogy ilyenkóó mész dolgozni? :D
azt a kurva... , de elszaladt az idő... 1.5 óra mulva meg mehetek melózni
"ezért vannak a jó barátok"
Ja és csak azt nem értem ezen a kib fórumon minek kell mindenkinek kiforgatni a szavait de tényleg mindig ez van
Jó jÓ csak új az rs és még járatni kéne szóbval nem ajánlatos 8000 felé porgetni egyből:D lassan járatgatom:D
Én az 1ik RS-be mindig kevrtem általában,de a másikba nem
Amugy nem a tartály a lényeg az csak egy darab műanyag az nem fogja kenni a nyomni az olajat az olaj pumpa csinálja az egészet de értelme az semmi nincs
aha
ennyi
Én is így csinálom, nem megy tönkre, nem állítódik el, nem kell légteleníteni, és nincs fölös plusz súj.
Hogyne lenne minden RS-ben benne van a külön olajozás de egy nagy kalap szar az egész. Mit gondolsz olaszban miért szedik ki rengetegen meg versenymotorban miért nincs egyben se. Az enyémből is ki van hajítva a francba
Nem fogom rábízni a mocim egy olajpumpára meghát az is csak plusz súly igaz hogy minimális de akkor is
Nincs olaj tartály ien célra az Rs-n?
Előre kikeverem otthon és csak annyit amennyit elhasználok biztonságosabb így meg ez is benne van a 2T feelingben
hát jah ez van most nem tok mit csinálni, de akkor mi a f*sznak írják ingyen pályázást. NA mind1. Fátylat ra.
jahjah nincs gáz csak egy kicsit felbaszott ez a 80000 FT-os "ingyenes"pálya használat amit a kedves Ducatisok írnak
oké nagyon nem érdekel.
béke ???
jó ott van a Link nézd meg és ne magyarázkodj
Aug 31, csütörtök, Pannónia ring, MICHELIN POWER

DAY! Klassz programokkal, gumiakcióval és ingyenes pályahasználattal is várunk. www.ducati.hu



Nekem ezt küldték SMS-be. Szóval én csak felhívó jelegel írtam.
Jah és látogatóknak "csak" 75000 a csomag és ebben is van szabadon választott Michelin gumi de viszont nincs "ingyen" pálya használat és ebéd