Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jha katalizátoros 300 kilós svájci hülyeség
fasza a kipud
Köszi megpróbálom amúgy az RS-hez kéne!
csá all!
sajnos oldalt nemtok a karcagi találkozóra,de ma kértem egy programot hnap mindenigaz kinyomtatják és akkor bescannelem és felteszem ide,ha jön vki én is kinézeke brutális gépemmel ,mert akkorra se esz még meg az RS
de az Italmondo bt postázza neked 2-3napon belül ha van nekik (0666/437919)
RMC-be megptóbálhatod (0623/336-261), de nekik valszeg nincs, a legesélyesebb az aprilia szervíz Dunakeszin (0627-548800), máramennyiben apriliához kell. Mondjuk egyik se Pest, de nincs messze
Valaki nem tud motoros boltot Pesten vagy közelébe ahol lehet kapni önindító relét????????? NAGYON SÜRGŐS LENNE PLZ
-ban -ben
ja és az rs 125 oldalam fejlesztés alatt várok nemsoká mindenkit:D:D kb 1-2 hét és élni fog addig aki tud légyszi küldjön minnél több durva képet vagy videot az rs-ek ről:D vagy vegyen fel msn re küldje ott..
És te hiszel a mesékbe............?
fizessétek a reg adót:D lehet vissza kapjátok....
mivel az unio feljelentette a magyar államot hogy csak nálunk van reg adó és túl vagyunk adóztatva:D
ha megnyerik 3-4 évre visszamenőleg mindenkinek visszadják:D
bazz öcsém ennyire nem venni a poént
Mobile.de, motoscout.de, ebay-en kívül még mi a jó használt motor kereső oldal?
Miért?
én nem mertem rá elmenni
Sziasztok!
Nem volt valamelyikőtök 17-én a H.ringen a MERSZ motoros napon?
Mikor terveztek közös motorozás? Szívesen elmennék veletek!
de még úgyis jó ár szerintem
én csinálok szívesen, csak aggy egy új RS-t
jah csak arrae rgdíj 200 környékén van
hy srácok! Nem csinálna vki videót uj rs 125ről?
hát igen ha behozol egyszerre egy 5-6 RS-t akkor megéri. pont a képesmotorban láttam egy 2003as cibri600RR-t olasz papírokkal 650ér és erősen gondolkodtam rajta mert jó biznisz lehet
nemár, olyan okosnak érezhettem magam egy pillanatra . De a regadót első Mo-i forg helyezésnél kell fizetni nem?
Tudom hogy mien árak vannak kint és hiába hiszik azt sokan hogy most ha valaki eladásra haz be motort az még sokat rak rá.El ne hidjétek ha mindent bele számol uti költség meg minden akkor is nyerhet rajta olyan 30-40 körül legjobb esetben és akkor nem kelett a motorhoz semmi alkatrész és gyönyörű állapotban volt
regadót akkor is kell fizetni ha ithton veszed
ja igazad van! Kw-után kell...

Zsóóti: ezért már szólt az EU is h ezt a reagadó dolgot fejezzék be mert nem lehet. de basznak itthon mindere azok a qrva kommunisták.