Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ezt az sms-ben nem írták
de le írom pontosan mit írtak
pill
Tuning majd légy oly kedves és néz meg amit be linkeltél ott van hogy csomagok abban van egy olyan hogy:
Motorosoknak:
-Egy garnitúra szabadon választható új Michelin gumi
-Ingyenes pálya használat
-Ebéd,itallal együtt
Ára:80000 Ft

Vagyis akkor ha jól veszem ki arról van szó hogy ha kifizettél 80000-et akkor mehetsz "ingyen" pályázni
Végre egy értelmes ember. Aki nem lusta beleönteni az olajat a tankba.
mit vesznek ki? a gyújtást?
Hát abban semmi kemény nincs. bocs
Csak gondoltam szóltam mert nem volt itt semmi élet ebbe a fórumban. Amúgy meg akik járnak folyton pályázni azoknak írtam főként mer talán holnap ingyen lehet pályázni.
hogy kerül a fordulat 8000 alá?
Én ha gyorsulok nem engedem le.
Két lehetőség van vagy szopat valaki(hogy a Ducatitól van) vagy regisztráltál valahol ahol megadtad a tel számod és onnan mindenkinek küldtek ilyen szart. ennyi mi ezen olyan nagy talány ezt miért kell reklámozni??? HOgy hú de kemény vagy kaptál Ducatitól SMS-t és???
köcc Dadis
de azért elgondolkodtad honnan vették elő a telcsi számom.
mas pörögtem egy vfr 400 meglepő de nem sokat vert rám pedig még yosimura rendszer is volt rajta:D
akokr fogott meg mikor 5-6 fordulatnál voltam mert akor a mocim fullad mivel nem kap elég gyújtást:D vagy mi
de mikor jezdett nyitni a power uyg 8000 után eléggé viszsahoztam...
remélem mikor kiszedik ezt a valamit jobb lesz
Azért mert faxa gyerek vagy! Igazi tehetség! Azért írtak neked! felfedeztek haver! ;)
Most kaptam SMS-t a DUCATI-tól.

Aug.31, csütörtök, Pannónia Ring, MICHELIN POWER.

Klassz programok, gumi akcióval és akkár ingyen pályázással. www.ducati.hu



De ezek honnan tudják a tel. számom meg hogy motrozzok??? lehet sötét zsaruk vagy mi
Nem voltam madarason.
leszarom hogy hány liter van benne akkor se foglalkozom vele. bazzeg ez 2T mióta ki találták azóta keverékes ez a szar pumpa csak egy kényelmi megoldás hogy ne kelljen a hülye gyereknek az olajat kevergetnie a benzinhez
amúgy ma csoda történt....170 kmnél tettem tartalékra...ami elvileg annyit jelent h 6-7 litert evett 170 km-re...
csak 1....és ugye az olaj tartályra rávan írva: 1000,500,250,100 és ez 1ben jelenti h mennyi olaj van benne és h hány km-re elég még
Az enyém is keverte míg ki nem lett cibálva belőle az szar semmire való pumpa . Jah meg így nem cipelem magammal folyton azt a 2 liter olajat.
*pro,sry
te nem voltál véletlen madarason is?haveromnak ugyanilyen mocija van mint neked és azt mondta beszélt egy sráccal akinek af1 sport porja van,na remélem érthető
nekem gyárilag keveri az rx...asszem 1:40ben,olajat ősök állják én a benzint...
jó nekem meg 200km és 16 liter 1:30-as keverék Úgyhogy inkább maradok a Megane-nál
nekem mondjuk 40 kmből kijönne szal az kb 3-4 liter benya....de nicsn jogsi még nem tom,lehet kinézek,mivel ingyenes
én is ugy megyek moci marad szoboszlón
én lehet kinézek,de motor nélkül
ki jön hétévégén Alpok-adriára????
Hello ugye veled beszéltem Barcikán motoros találkozón? Nekem piros-fehér-fekete-sárga AF1 van.